Małgorzata Rozenek-Majdan (41 l.) wyszła za Radosława Majdana w 2016 roku. Od tamtej pory para bardzo stara się o dziecko metodą in vitro. W ostatnich miesiącach gwiazda udzieliła wielu wywiadów, w których przyznała, że straciła już z mężem nadzieję na dziecko.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, ile wydała na próby in vitro

Na dodatek dwa raz doszło do poronienia. Po tym Małgosia z Radkiem postawili sobie ultimatum – jeszcze dwa razy spróbują terapii i dają sobie spokój: „Myślenie o trzecim dziecku powoli się we mnie wygasza. Przez dwa lata myślałam bardzo intensywnie”. Z kolei w ostatnim wywiadzie dla „Faktu” mówiła już o adopcji dziecka.

Dzisiaj Radosław Majdan ogłosił, że spodziewa się dziecka z Małgorzatą Rozenek. Po dwóch latach starań zapłodnienia  za pomocą in vitro w końcu im się udało.

W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza) 😍🤔😜 jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuje Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham… ❤️dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze – napisał były piłkarz.

 

Chyba nie ma wątpliwości, że jest to najbardziej wyczekiwane dziecko show-biznesu. Gratulujemy!

Małgorzata Rozenek wyznaczyła datę ADOPCJI dziecka

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Tadeusz Rozenek, Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, Stanisław Rozenek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Małgorzata Rozenek nadal stara się o dziecko. Jednak tym razem postawiła sobie ultimatum