Serial „The Crown” to jeden z najdroższych produkcji „Netflixa”. Fani serialu z niecierpliwością czekają na trzeci sezon. W poprzednich sezonach mogliśmy zobaczyć koronację królowej Elżbiety II, kryzys w jej małżeństwie w księciem Filipem i szkolne kłopoty księcia Karola.

Zwiastun The Crown – III sezon

W trzecim sezonie nastąpią znaczące zmiany: Królową zagra Olivia Colaman, zastępując Claire Foy, Helena Bonham Carter przejmuje rolę księżniczki Margaret po Vanessie Kirby.

Nowy sezon będzie przejawiał się w innym klimacie niż dotychczas. Pojawią się nowi politycy i dorosłe dzieci (książę Karol i księżniczka Anna). Będą ukazane pierwsze zmagania Karola z obowiązkami następcy tronu.

Poza tym zobaczymy historię, której fani nie mogą się doczekać od początku serialu –  związek księcia Karola z Camillą Parker Bowles przed ślubem z księżniczką Dianą. Dotąd w opinii publicznej pojawiają się różne wersje wydarzeń, a jak przedstawi to Netflix?

W fabule pojawi się też zacięta rywalizacja pomiędzy siostrami – Elizabeth i Margaret i napięcia polityczne za premiera Haroldem Wilsonem.