45-letni Travis Barker aktualnie jest bardzo zakochany w 42-letniej Kourtney Kardashian. Związek perkusisty zespołu Blink-182 i znanej influencerki jest jednym z najgorętszych tematów ostatnich tygodni. W popularności para ustępuje jedynie Bennifer (Jennifer Lopez + Ben Affleck).

Travis Barker pokazał bardzo NIEGRZECZNE zdjęcia i nagrania z Kourtney Kardashian z okazji jej urodzin

Travis Barker spotykał się z Kim Kardashian?

Jednak, jak to bywa w Hollywood, nic nie może być zbyt proste. Poznali się, zakochali się, spędzają wspólnie czas, tatuują się nawzajem i planują wspólną przyszłość. Okazuje się, że nie. Najnowsze doniesienia zza oceanu głoszą, że Travis Barker już wcześniej romansował z jedną z Kardashianek, tylko światu to jakoś umknęło. A wiadomo jak to jest dzielić się swoim eks z drugą kobietą, a już tym bardziej jeśli tą kobietą jest rodzona siostra.

Była żona Barkera – Shanna Moakler w miniony weekend opublikowała post na swoich social mediach, w którym twierdzi, że ​​zakończyła swój związek z Travisem Barkerem, ponieważ zdradził ją z… Kim Kardashian! Gdyby to była prawda, byłaby to oczywiście ogromna wiadomość, ale podobno to tylko PR’owy zabieg 46-letniej modelki?

Younes Bendjima nie wytrzymał – DOPIEKŁ Kourtney Kardashian swoim wpisem

Źródło bliskie Kim Kardashian zdradziło, że „Travis i Kim nigdy byli w romantycznym związku” i że „Byli przyjaciółmi, którzy poznali się przez Paris Hilton, w podobny sposób poznali się Kourtney i Travis”. Inne źródło dodało, że „Szkoda, że ​​Shanna Moakler wciąż rozpowszechnia kłamstwa, ponieważ jest wyraźnie zgorzkniała, a jej były jest szczęśliwy i poszedł dalej. Jej zachowanie jest niezwykle upokarzające dla ich wspólnych dzieci. Mam nadzieję, że otrzyma pomoc, której potrzebuje i może w końcu sama odnajdzie szczęście ”.

W międzyczasie kolejna osoba uprzejmie doniosła, że „Każdy, kto jest blisko nich, zawsze wiedział, że Travis był zakochany w Kourtney od zawsze [nie Kim]. Są szaleńczo zakochani, a do tego są bliskimi przyjaciółmi. Wszyscy w ich kręgu nie mogliby być bardziej szczęśliwi widząc ich związek. Nie ma w nim nic dziwnego, żadnego dramatu czy ściemy ”.

Fani ZAŻENOWANI tym, co Travis Barker opublikował na temat Kourtney Kardashian: „PRZESADA”

A jakie jest Wasze zdanie?

Kourtney Kardashian i Travis Barker na randce.

Kourtney Kardashian i Travis Barker na randce. Fot.Forum/X17.

Kourtney Kardashian i Travis Barker

Kourtney Kardashian i Travis Barker/ Backgrid USA / Forum

Kim Kardashian w Miami

Kim Kardashian w Miami fot. Backgrid USA / Forum