W ostatnią niedzielę mieliśmy okazję przeżyć ogromne emocje związane z półfinałem „Tańca z Gwiazdami”. W programie o finał zawalczyły cztery pary w składzie: Julia i Wojciech, Majka i Michael, Sara i Maciej oraz Vanessa i Michał.

Przykre wyznanie Julii Żugaj. „Czuję się jak za klatką”

Julia Żugaj o kłótniach z Wojciechem Kuciną na treningach „TzG”!

Do wielkiego finału przeszły trzy pary. Głosowanie widzów zdecydowało, że jako pierwsi w finale znaleźli się Julia Żugaj i Wojciech Kucina, druga para to Maciej Zakościelny i Sara Janicka. Ostatnią parę wyłoniło jury w dogrywce, w której zawalczyli Majka Jeżowska i Michael Danilczuk oraz Vanessa Aleksander i Michał Bartkiewicz. To właśnie jury zdecydowało, że Vanessę i Michała zobaczymy w finałowym odcinku „Tańca z Gwiazdami”.

Julia Żugaj tuż przed półfinałem „TzG” zwróciła się do fanów: „Jest tragedia!”

Po emocjonującym półfinale mieliśmy okazję porozmawiać z Julią Żugaj i Wojciechem Kuciną, którzy nie ukrywali ogromnego stresu, z jakim mierzyli się podczas ostatniego odcinka. Podczas wywiadu doszło nawet do sprzeczki między parą taneczną, a Julia wyznała, że treningi często są bardzo ciężkie pod kątem kłótni z Wojciechem.

To ty byłeś nieznośny w tym tygodniu, ustalmy sobie to raz na zawsze. […] Wojtek nie potrafi przepraszać – wybuchła nagle Julia Żugaj.

Potrafię przepraszać, tylko muszę wiedzieć za co – odpowiedział szybko tancerz.

Julia Żugaj nie zgadza się z ostatnim werdyktem „TzG”: „Filip Bobek jest królem standardu” (WIDEO)

Julia jednak nie odpuściła i wytknęła tancerzowi podczas wywiadu, za co jest na niego zła.

Za to, że mnie szarpiesz i na mnie skoczyłeś i się prawie przewróciłam. […] No właśnie my mamy tak, jak trenujemy, to jest wtedy bardzo źle, ale potem jak już te tańce zaczynają wychodzić, to już jest tak spokojniej. Już się śmiejemy, wygłupiamy. Już później jest fajnie – mówiła w rozmowie z Kozaczkiem Julia Żugaj.

Myślicie, że te kłótnie zwiastują większe emocje między parą taneczną?

Julia Żugaj, Wojciech Kucina, SK, fot. Paweł Wrzecion/AKPA.

Julia Żugaj, Wojciech Kucina, fot. Paweł Wrzecion/AKPA.

Julia Żugaj, Wojciech Kucina, fot. Baranowski/AKPA.

Julia Żugaj, Wojciech Kucina, fot. Baranowski/AKPA.

Julia Żugaj z tancerzem "Tańca z gwiazdami".

Julia Żugaj, Wojciech Kucina, Fot. Podlewski/AKPA

Julia Żugaj, Wojciech Kucina, Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA