Księżna Kate jest wyczerpana i czuje się jak w potrzasku – tak brzmiał jeden z nagłówków w magazynie „Tatler”, który pisał o tym, że żona Williama jest przeciążona obowiązkami. Pałac postanowił zareagować na najświeższe plotki, co nie zdarza się często.

Księżna Kate jest WYCZERPANA. Czuje się jak więzień we własnym domu

Księżna Kate jest wyczerpana? Pałac komentuje plotki

Księżna Kate, według doniesień „Tatler”, miała być wykończona obowiązkami, które padły na nią podczas domowej izolacji. Ma to związek również z odejściem z rodziny pary książęcej Sussex. Kate była wszystkim przytłoczona.

Ta historia zawiera szereg nieścisłości i fałszywych informacji, które nie zostały przedstawione Pałacowi Kensington przed publikacją – brzmi oświadczenie pałacu.

Tego jeszcze nie było – Meghan i Kate pokłóciły się o RAJSTOPY

Richard Dennen, redaktor naczelny magazynu, stwierdził jednak, że Pałac wiedział o przygotowywanym artykule od dawna. Dziennikarze sami pisali z prośbą o współpracę do ludzi pracujących razem z Kate.

Kate i William NIE CHCĄ, by Charlotte wróciła do szkoły?

Warto dodać, że plotki bardzo rzadko są dementowane przez rodzinę królewską, raczej nie odnoszą się do nich oficjalnie. Niedawno jednak książę Harry postanowił walczyć w sądzie z Mail on Sunday po tym, jak opublikowano prywatny list Meghan Markle.

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William fot. Backgrid USA / Forum

Księżna Kate w chabrowej sukience

Księżna Kate w chabrowej sukience fot. Zuma Press/Forum

Księżna Kate w czerwonym swetrze

Księżna Kate w czerwonym swetrze fot. Forum/REUTERS

Księżna Kate

Księżna Kate fot. Forum/Reuters