Patryk Vega nie zwalnia tempa i zapowiada zagraniczną ekspansję. Reżyser w rozmowie z portalem Filmweb zdradził plany na swoją filmową przyszłość.

Patryk Vega promuje nowy film „Pętla” z Królikowskim: „Antek stanął na wysokości zadania i zagrał scen seksu bez viagry”

Patryk Vega zakłada własną platformę

W związku z nadchodzącą premierą najnowszego dzieła reżysera „Polityki”, Patryk Vega intensyfikuje swoją obecność w mediach. Co przygotował dla wielbicieli jego twórczości?

Politycy komentują OSTRE sceny Seksu w filmie Patryka Vegi „PĘTLA”. Szykuje się SKANDAL?

Okazuje się, że plany polskiego filmowca wykraczają daleko poza granice naszego kraju. Jego kolejny film ma być ostatnim na polskim rynku, gdyż Vega planuje podbój amerykańskiego świata filmu. W rozmowie z Łukaszem Muszyńskim z portalu Filmweb zdradził szczegóły swojego najnowszego projektu – cytaty za Filmweb.pl, będące zapowiedzią podcastu „Mój ulubiony film”, w którym Vega ma opowiedzieć o swojej najnowszej produkcji.

Mam przeświadczenie, że w przyszłym roku nakręcę ostatni film na rynek polski. Tym, co mnie teraz interesuje, jest wyjście na świat. Na tym się skupiam – oświadczył.

Patryk Vega ma gdzieś wszystkie apele na temat koronawirusa, dalej NAGRYWA nowy film

Chciałoby się powiedzieć „im dalej w las, tym więcej drzew”. Patryk Vega wyraźnie się rozkręca. Znany z tworzenia filmów, których fabuła opiera się na znanych twarzach aktorów wykrzykujących przekleństwa reżyser planuje stworzenie obrazu o pandemii koronawirusa. Zgodnie z doniesieniami portalu film ma mieć premierę w lutym 2021 roku.

Punkt wyjścia jest taki, że ludzie, mając coraz większy dostęp do wyzutego z uczuć seksu, mają jednocześnie coraz większą trudność z budowaniem relacji bliskości i miłości z drugim człowiekiem. Ta pandemia, która spotyka bohaterów, jest czymś, co zaczyna przewartościowywać ich postawy.

Biznesowe plany Vegi wykraczają jednak poza plan filmowy. Przezorny reżyser postanowił założyć własną platformę VOD, z obawy, że konkurencja ukradnie jego przełomowy pomysł, postanowił opatentować swoje rozwiązanie w Ameryce i Europie.

Uważam, że mam epokowe rozwiązanie, które opatentuję w Stanach Zjednoczonych i w Europie. Jestem przeświadczony, że najwięksi gracze będą chcieli to ode mnie kupić – oświadczył.

BARABASZ KOMENTUJE: Być jak…, czyli 5 powodów, dla których ciężko jest być celebrytką

Myślicie, że Stany są gotowe na starcje z wizją Patryka Vegi?

Screen zwiastunu filmy „Pętla” Patryka Vegi.

Screen zwiastunu filmy „Pętla” Patryka Vegi, źródło: YouTube/Patryk Vega.

 

Patryk Vega na ściance, fot. AKPA

Patryk Vega, fot. Baranowski/AKPA

Patryk Vega - miłośnik Philippa Pleina, fot. AKPA

Patryk Vega, fot. Krzemiński Jordan/AKPA