Małgorzata Rozenek-Majdan potwierdziła krążące doniesienia i przyznała, że ​​zagra w filmie Patryka Vegi. Choć celebrytka stale angażuje się w nowe projekty i nie robi sobie wolnego nawet po urodzeniu trzeciego dziecka, to znalazła czas na kolejne zobowiązanie. Celebrytka nieco opowiedziała o produkcji, w której weźmie udział.

Małgorzata Rozenek OSKARŻONA o przerobienie zdjęcia. Odchudziła też Radzia?

Małgorzata Rozenek zagra u Patryka Vegi

Praca przed kamerą nie jest niczym nowym dla celebrytki, jednak teraz będzie wyglądała inaczej niż dotychczas. Małgorzata nie pojawi się w programie telewizyjnym, a w filmie u reżysera, którego jak przyznała bardzo ceni. W rozmowie z Pudelkiem wyjawiła, że film będzie cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a to ze względu na tematykę, obsadę (o której Gosia nie mogła mówić), a także samym pomysłem na tę produkcję.

Bardzo się cieszę na naszą współpracę i myślę, że będzie o tym głośno . Nie, ja jestem przekonana, że będzie. To będzie bardzo spektakularny film. Planujemy w wielu lokalizacjach kręcić, wszystko zależy od pandemii – wyznała.

Małgorzata Rozenek śpi po 3 godziny a TAK wygląda?! Zareklamowała krem i rozpętała się BURZA

Rozenek-Majdan zagra jedną z głównych ról i przyznała, że ma już za sobą kilka dni zdjęciowych. W związku z tym, że celebrytka nie ukończyła żadnej szkoły aktorskiej, na potrzeby filmu Patryka Vegi, przechodzi szkolenie aktorskie.

Będę jedną z głównych postaci. Przechodzę szkolenie aktorskie. Często nie docenia się pracy modelek, a nie jest to łatwa praca. Podobnie jest z aktorkami. Dopiero teraz to widzę. To tak bardzo angażująca praca. Będę przeciwieństwem siebie. Sama charakteryzacja zajmuje trzy godziny. Wiele osób mnie nie rozpoznawało – zdradziła.

ZOBACZ TEŻ:

Małgorzata Rozenek przeszła OGROMNĄ metamorfozę. Straszy TANDETNYM makijażem i kolczykiem w NOSIE

Małgorzata Rozenek świętuje 4. rocznicę ślubu z Radziem – pokazała zdjęcie, od którego wszystko się zaczęło

Małgorzata Rozenek w galeii

Małgorzata Rozenek-Majdan / fot. AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan W Wysokich Sandałkach na szpilce

Małgorzata Rozenek-Majdan / fot. AKPA

Patryk Vega na scenie

Patryk Vega/fot. AKPA