Paweł Tyburski i Monika Kozakiewicz uwielbiali swój związek pokazywać w mediach społecznościowych. Dlatego, kiedy w lipcu byli mniej aktywni w sieci, pojawiały się plotki o ich rozstaniu. Teraz wyszło na jaw, że faktycznie para się rozstała, ale szybko do siebie wróciła.

Paweł Tyburski zdradził Monikę Kozakiewicz 

Paweł z „Love Island” komentuje plotki o rozstaniu z Moniką – dodał wspólne zdjęcie, ale gorzko zażartował na jej temat

Monika Kej z Love Island we wtorek wieczorem opublikowała dowody na zdradę Pawła. Jak tłumaczy sam zainteresowany, dopuścił się tego przed ich pierwszym rozstaniem, kiedy jeszcze nie traktował Moniki na poważnie.

Będę walczył o MonięBardzo ją kocham i nie widzę innej opcji. Ale potrzebujemy czasu, nie mogę teraz na nią nachodzić. Wydarzyło się to, co się wydarzyło prawie rok temu i jest to mega przykre. Też żałuję tego. Nasz związek wyglądał różnie. Nie traktowałem go na poważnie. Imprezowałem, zostawiałem Monię samą. A teraz wszystko się zmieniło. Nie widzę poza nią nic innego, a wtedy wolałem iść na imprezę sam. Wszystko przewartościowałem sobie – mówił na instastory Paweł.

Wszyscy skupili się na Monice i Pawle. Natomiast nikt nie pomyślał o kobiecie, z którą przespali się bracia Tybursy. Maja Staśko, znana aktywistka zarzuciła im gwałt.

W treści wiadomości głosowej, którą opublikowała uczestniczka Love Island, można przeczytać:

Najpierw ja, potem Piotrek, ona myślała, że to ja…

Maja Staśko zwraca uwagę, że wszystkie portale plotkarskie zajmują się zdradą Pawła Tyburskiego, a tymczasem jej opis jest znacznie poważniejszy i podchodzi pod poważne przestępstwo.

Tak brzmi opis gwałtu przez podstęp. Dotyczy np. sytuacji, gdy ktoś podszywa się pod partnera i uprawia seks – a osoba pokrzywdzona nie wie, że to nie partner. Osoba zgadzała się na seks z kimś innym – jeśli ktoś to wykorzystał podstępem, to jest gwałt przez podstęp. To oznacza, że ofiara nie musi zgłaszać się sama – państwo ma obowiązek podjęcia takiej sprawy z urzędu. Tak było w sytuacjach, gdy takie informacje wyciekały do mediów – rozpoczynało się postępowanie i przesłuchania – tłumaczy aktywistka.

Paweł Tyburski opowiedział o swojej zdradzie i zapewnia, że chce walczyć o Monikę

Paweł Tyburski w rozmowie z Pudelkiem tłumaczy, że powiedział to specjalnie, żeby podkoloryzować sytuację, ale dziewczyna wiedziała, że jest ich dwóch.

Myślę, że dziewczyna jest świadoma, tym bardziej, że mam tatuaż i no sorry, różnimy się. Ale mogę mówić sobie, co chcę. Tym bardziej, że byłem tam pod wpływem alkoholu – mówi „Pudelkowi” uczestnik Love Island.

Paweł Tyburski i Monika Kozakiewicz z „Love Island” ROZSTALI się. Opublikowała dowody na jego ZDRADĘ