David Beckham (46 l.) w prezencie ślubnym podarował swojemu synowi Brooklynowi i synowej Nicoli Peltz klasycznego Jaguara o wartości 500 000 dolarów (ponad 2 miliony złotych). Para pobrała się w sobotę w willi swata, miliardera, Nelsona Peltza wartej 103 miliony dolarów w Palm Beach na Florydzie.

Brooklyn Beckham przyjął nazwisko małżonki

David Beckham podarował synowi samochód

Były piłkarz jest inwestorem firmy konserwatorskiej Lunaz, która zelektryfikowała i przebudowała Jaguara XK140 Roadster z 1954 roku. Co za samochód!

David Beckham wyznał, że wyobraził sobie, jak w niedzielę rano wyjeżdża tym Jaguarem na przejażdżkę ze swoją 47-letnią żoną Victorią, zanim przekazał go nowożeńcom. Ci wyglądali niemal jak Meghan i Harry, odjeżdżając kabrioletem na poślubny brunch.

Jaguar klasyczny – elektryczny

Ten niezwykły samochód jest idealnym prezentem dla jego syna Brooklyna i synowej Nicoli w dniu ślubu. Pod każdym względem ten niezwykły elektryczny klasyczny samochód firmy Lunaz symbolizuje świetlaną, pozytywną przyszłość – powiedział David Lorenz, założyciel Lunaz.

Brooklyn Beckham zmienił ścieżkę kariery – znowu

Dla porównania wesele Brooklyna i Nicoli kosztowało zaledwie 3,5 miliona dolarów. Można powiedzieć, że prawdopodobnie to najszczęśliwsza para młoda na naszym globie.