Brooklyn Beckham (23 l.) niestety od lat jest przedmiotem kpin w Internecie. Syn słynnych rodziców i znanej milionerki po raz kolejny zmienił zawód. A przypominamy, że był już modelem, fotografem, kucharzem… Teraz zaś próbuje swoich sił jako… stylista.

Brooklyn Beckham bezlitośnie wyśmiany. TAK gotuje spaghetti

Jednak Brooklyn Beckham widać nie robi sobie zbyt wiele z plotek i burzy w internecie, bo wydawał się być w świetnym humorze w ostatni piątek, kiedy wychodził z zakupów z luksusowego sklepu spożywczego Erewhon Market w Los Angeles.

Jednak wracając do nowej ścieżki kariery Brooklyna. Młody celebryta pojawił się w klipie Vogue’a na TikToku, gdzie omawiał strój swojej żony Nicoli Peltz, dokładnie wyjaśniając, co mu się w nim podoba. Wydawał się być bardzo profesjonalnym znawcą stylu.

Brooklyn Beckham został stylistą?

W klipie można było zobaczyć Nicolę w roli modelki w czarnym podkoszulku, parze niebieskich dżinsów z wysokim stanem, długiej skórzanej kurtce w stylu grunge i butach na wysokim obcasie.

Brooklyn Beckham właśnie wszedł w nowy biznes. Na czym zarabia?

Po wyemitowaniu wideo fani szybko zaczęli zalewać internet pytaniami, czy Brooklyn próbuje znaleźć nową pracę po poprzednich karierach jako fotograf, model, piłkarz i szef kuchni, „Fotograf. Szef kuchni. Stylista. Wow… tak wiele karier. Tyle porażek”, napisał jeden followers, inny dodał, „Koleś co drugi tydzień bierze się za inną karierę”.