Na Wimbledonie do księżnej Meghan i księżnej Kate dołączyła Pippa Middleton. Panie we trójkę wyglądały jak najlepsze przyjaciółki. Jednak według doniesień jednego z tabloidów, siostra Kate nie przepada za żoną księcia Harry’ego.

Pippa Middleton w tej stylizacji przypomina nam Meghan Markle (ZDJĘCIA)

Pippa Middleton pokłóciła się z księżną Meghan

Okazuje się jednak, że Pippa wcale nie pała sympatią do Meghan. Uważa, że to ona stoi za pogorszeniem jej relacji z prezenterką telewizyjną Vogue Williams. Jest ona żoną gwiazdy reality show, Spencer’a Matthewsa, brata męża Pippy, Jamesa Matthewsa.

Vogue Williams początkowo słyszała plotki, że Pippa pochodzi ze zbyt niskiej klasy aby mogła dołączyć do towarzystwa. Kiedy jednak porozmawiały okazało się, ze to tylko nieporozumienie.

Zanim Meghan poznała Harry’ego, znała się z siostrą Kate, miały wielu wspólnych przyjaciół i choć nie były blisko, były dla siebie uprzejme, gdy na siebie wpadały. Po tym jak aktorka wstąpiła do rodziny królewskiej, to się zmieniło.

Poza tym Pippa zawsze wspiera swoją siostrę Kate i uważa, że Meghan robi wszystko, aby ją przyćmić.

​​Uważa, że Meghan próbuje ukraść projektantów, których Kate uwielbia.

 

Wimbledon Tennis Championships- Day Twelve

Rodzina księżnej Kate nie chciała Meghan Markle na ślubie Pippy

Kiedy w 2017 roku Pippa brała ślub, już wtedy książę Harry spotykał się z Meghan. Rodzina Middletonów nie chciała jej jednak na oficjalnej uroczystości. Wszyscy się bali, że uwaga skupi się na Meghan, a nie na pannie młodej.

ZOBACZ TAKŻE:

Rodzice księżnej Kate byli PRZECIWNI księżnej Meghan – obawiali się jednej rzeczy

Księżna Meghan po tym, co zrobiła na Wimbledonie zyskała obraźliwe przezwisko

Księżna Meghan zaliczyła OGROMNĄ wtopę. To straszny wstyd dla rodziny królewskiej

 

Wimbledon