Barbara Kurdej-Szatan (34 l.) często mogła przeczytać w mediach, że jest w drugiej ciąży. Oczywiście, nie były to prawdziwe informacje, a jej rodzina w ostatnim czasie się nie powiększyła. Czyżby to się miało zmienić? Kilka dni temu „Dobry Tydzień” poinformował, że Kurdej-Szatan spodziewa się drugiego dziecka.

Barbara Kurdej Szatan WYLECI z M jak miłość?

Kurdej-Szatan jest w ciąży?

Te rewelacje pojawiły się na łamach tygodnika po Telekamerach, na których pojawiła się aktorka. Ponoć pod luźną suknią, którą miała na sobie, skrywała ciążowy brzuch. Aktorka milczała, ale w końcu zabrała głos i odniosła się do artykułu.

Proszę, dajcie mi spokój w temacie ciąży. Jak będę miała taką informacje i będę chciała się nią podzielić, to się podzielę. Jakiś „Dobry Tydzień” wnioskuje tak po sukience, która była luźna… Zresztą, przecież co chwilę jestem w mediach w ciąży… – powiedziała w rozmowie z Party.pl.

Barbara Kurdej Szatan zmieniła nie tylko włosy, ale i BRWI. Fanka twierdzi, że Basia DODAŁA sobie 10 lat

Aktorka chce więcej dzieci

Barbara Kurdej-Szatan wiele razy podkreślała, że wraz z mężem Rafałem chcieliby, by ich córka Hania miała rodzeństwo. I choć starają się o kolejne dziecko, to na próżno. Aktorka uważa, że problemem może być jej borelioza.

Staramy się już od 1,5 roku co najmniej, ale nie wychodzi… Może ta moja borelioza źle na to wpływa? Trudno powiedzieć. Hania również marzy o rodzeństwie. Jak miała 6 lat, to miała taki rok, że praktycznie codziennie pytała, kiedy będzie miała brata albo siostrę. (…) Ewidentnie chce rodzeństwa. I my też tego chcemy. (…) Mam nadzieję, że się uda – mówiła w wywiadzie dla „Baby by Ann”.

ZOBACZ TEŻ:

Barbara Kurdej Szatan puściły nerwy i opublikowała PROWOKUJĄCY wpis

Szatany jak dwa anioły – mamy STARE zdjęcia Barbary Kurdej Szatan i jej męża

Jakie tajemnice skrywa torebka Basi Kurdej Szatan?

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan/fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan/fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan/fot. Jacek Kurnikowski/AKPA