Joanna Opozda znana jest jako druga po Joannie Krupie największa miłośniczka i obrończyni zwierząt. Ma swojego czworonoga Marilyn, któremu poświęca dużo czasu.

Joanna Opozda skrytykowana przez fanów

Joannie Opoździe puściły nerwy! Jest wściekła na Sandrę Kubicką, bo wzięła od niej psa i oddała

Dla obrony zwierzaka rozpętała też wielką dramę z Sandrą Kubicką. Aktorka dwa lata temu w wakacje uratowała psa o imieniu „Fortuna”, nad którym znęcali się właściciele. Przywiozła go aż z Włoch do Polski i dala pod opiekę modelce.

Kiedy Asia dowiedziała się, że Sandra Kubicka oddała psa, postanowiła o wszystkim opowiedzieć na Instagramie: Co się okazało, dzisiaj dowiedziałam się, że Sandra jakiś czas temu oddała tego psa jakiejś swojej znajomej. Totalnie mnie o tym nie informowała, chociaż umowę miałyśmy taką, że będziemy w stałym kontakcie, ja będę wiedziała co u Fortuny, jak ten pies się ma, że będę mogła ją odwiedzić. Od jakiegoś czasu nie miałam z nią kontaktu, byłam przez nią ignorowana, w końcu dzisiaj ją docisnęłam i usłyszałam, że tego pieska już nie ma” – tłumaczyła Joanna.

Joanna Opozda zdradziła, ile waży. Jakie ma słabości, jeśli chodzi o dietę? „Po prostu nie potrafię się oprzeć”

Opozda podjęła współpracę ze znaną marką karm dla psów. Wrzuciła na Intagram zdjęcie z opakowaniem produktu i swoją suczką Marilyn. Internauci mocno skrytykowali aktorkę. Piszą, że jeśli jest miłośniczką zwierząt, to powinna wiedzieć, że ta marka jest złej jakości.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

  • Nic nie chce mówić, ale dajesz świństwo swojemu psu i robisz mu krzywdę. Zdecydowanie lepsze to szczotka i pasta do zębów dla psa – pisze fanka.
  • Daje jej te kostki dentystyczne dość długo i nic jej się nie dzieje, a ząbki ma super – odpowiedziała Opozda.

Antek Królikowski chce wrócić do Joanny Opozdy?! Wyjechali razem w góry

Pojawiło się znacznie więcej podobnych komentarzy:

  • @asiaopozda to jedna z najgorszych karm na rynku. Odkąd wiele lat temu nasz pies prawie skończył życie przez to gówno tak do tej pory nie ryzykuje. Stawka jest zbyt duża.
  • Dokładnie, moja suczka dostała alergii. Dosłownie jej się rany na ciele robiły 😉 a dostawałam tylko smaczki z tej firmy
  • to najgorsza karma jaką można wybrać
  • Jeśli jesteś miłośniczką zwierząt nie dawaj im tego gówxxx. Najgorsze co można podać swojemu psu…
  • Jak można taki syf reklamować?

A Wy co sądzicie o tym?