Antek Królikowski i Joanna Opozda od 2022 roku nie ustają w medialnej wojnie po swoim hucznym rozstaniu. Aktor rozstał się z ukochaną i zdradził ją, a kolejne afery spowodowane były rzekomym niepłaceniem alimentów przez artystę.

Antek Królikowski ZAŻĄDAŁ spotkań z synem! Opozda: „Szkoda, że tylko 8 GODZIN w miesiącu”

Joanna Opozda uderza w Antka Królikowskiego!

Od zeszłego roku afera goniła aferę i nie było dnia, by ex-para nie przerzucała się oskarżeniami i screenami w mediach społecznościowych. Joanna miała żal do Królikowskiego, nie tylko dlatego, że nie płacił alimentów na syna, ale również nie robił nic, by utrzymywać z chłopczykiem kontakt.

Joanna Opozda zdradziła, jak wyglądała jej najgorsza randka: „Zaczął ziewać”!

Po ostatnim pojawieniu się Antka Królikowskiego w „Super Expressie” na jaw wyszło wiele kontrowersyjnych sytuacji związanych z prawie już byłą żoną, Joanną Opozdą. Antoni Królikowski w wywiadzie zarzucił aktorce, jakoby jej zachowanie było agresywne i nie sprzyjało jego spotkaniom z synem.

Antoni Królikowski uregulował zaległe alimenty wobec Joanny Opozdy

Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź Joanny Opozdy.

Nie mogę uwierzyć, że ktoś w ogóle mógł coś takiego opublikować. Człowiek, który parę miesięcy temu wrzucił na swoje social media mój prywatny filmik w ciąży, jak płaczę. […]  On te zdjęcia wykorzystał, żeby mnie ośmieszyć. Wrzucił je na swoje social media i podpisał, że jestem chora psychicznie. […] Ten człowiek dzisiaj apeluje żebym ja przestała go terroryzować. – rozpoczęła rozgoryczona aktorka.

Antoni K. usłyszał wyrok sądu. Zapadła decyzja: WINNY!

Joanna Opozda nie pozostawiła również innych słów byłego partnera bez odpowiedzi. Podzieliła się swoją wersją z fanami.

Kolejna kwestia, którą tutaj podnosi Antek, to jest kwestia mojej rzekomej agresji i niemiłej atmosfery. Przypominam, że ostatnie spotkania nasze były dwa lata temu, więc wiadomo, było dużo wtedy emocji. Już pomijając ten fakt, która mama nie krzyczałaby, gdyby ojciec dziecka przychodził jej do domu nawalony i kompletnie naćpany? – kontynuuje Joanna Opozda.

PRZEŁOM w sprawie rozwodu Opozdy i Królikowskiego!

Aktorka nie powstrzymała się i opisała sytuację, która, jak twierdzi były zagrożeniem dla jej syna.

Ja miałam takie sytuacje, że Antek przychodził do domu po imprezie i zasypiał mi na kanapie, śmierdzący, brudny. Położył sobie Vincenta na klatę, ja to zresztą mam nagrane, mam wideo, jak on zasnął z maleńkim Vincentem, który miał dwa tygodnie. Dostał jakichś drgawek i mało nie upuścił Vincenta na podłogę. Gdyby mnie nie było obok, gdybym ja nie złapała noworodka w locie, to by się skończyło tragicznie. – wyznaje aktorka.

Joanna Opozda świętuje urodziny Vincenta. Przy okazji pokazała mieszkanie! (FOTO)

Na dowód wiarygodności swoich słów, podała niedawną sytuację, która była znana szerszej publiczności z udziałem aktora.

Przecież nie tak dawno Antek został skazany za jazdę pod wpływem narkotyków. Zabrano mu prawo jazdy, był wtedy pod wpływem, jechał wtedy do dziecka i to nie była pierwsza taka sytuacja – opowiadała na InstaStories Joanna Opozda.

Joanna Opozda, fot. Niemiec/AKPA

Joanna Opozda, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Joanna Opozda, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Antoni Królikowski, fot. AKPA

Antoni Królikowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Antoni Królikowski, fot. Telus/AKPA