Michał Wiśniewski i jego żona Pola oczekują na narodziny drugiego wspólnego dziecka. Para tuż po ślubie, w 2020 roku powitała na świecie synka Falco Amadeus. Jakiś czas temu Michał Wiśniewski, który jest już ojcem piątki dzieci pochwalił się w mediach społecznościowych, że jego kolejna pociecha spłatała mu figla i choć liczył na to, że razem z Polą powitają na świecie córkę, zamiast tego małżonkowie będą mieć kolejnego syna. Jednocześnie jak udało się ustalić, rozwiązanie przypada najprawdopodobniej na początek maja.

Michał Wiśniewski wspomina pierwsze randki z Polą. Musieli ukrywać się w wynajętych mieszkaniach!

Pola Wiśniewska w zaawansowanej ciąży pozuje z Michałem Wiśniewskim

Teraz na Instagramie Poli pojawiła się fotka w mocno zaawansowanej już ciąży. Celebrytka z Michałem Wiśniewskim u boku, zapozowała w kremowym stroju eksponując stale rosnący ciążowy brzuszek. Wraz z końcem lutego, jeśli dotychczasowe wyliczenia były prawidłowe, już tylko dwa miesiące dzielą Michała i Polę od powitania na świecie drugiego dziecka!

Jednocześnie jakiś czas temu, Michał Wiśniewski zdradził, że ich kolejna pociecha będzie miała imię na „C”. Jak myślicie, co wymyślą?

IG: wisniewska_pola

Rodzina Wiśniewskich w programie „Jaka to melodia?”. Pola pokazała ciążowy brzuszek (ZDJĘCIA)

pasekkozak

Michał Wiśniewski na randkę z Polą przyprowadził przyjaciela aktora: „Wziąłem sobie przyzwoitkę”

scena z: Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski, Fabienne Wiśniewska, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Michał Wiśniewski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA