Pola Bogdańska jest znaną influencerką na Instagramie, którą śledzi prawie 80 tysięcy ludzi. Na jej profilu można zainspirować się modą, makijażem i podróżami, a także fotografią.

Pola Bogdańska – Instagram

Posądzali ją o anoreksję, a tymczasem Angelina…

Kilka lat temu była w związku z Jakubem Bartnikiem – zwycięzcą programu „Project Runway„. Obecnie z fotografem – Miłoszem Rebesiem.

https://www.instagram.com/p/CBQhO9nnPP-/

Dzisiaj pochwaliła się zdjęciami z treningu. Pokazała, że jak każda kobieta ma również zbędnie kimogramy na brzuchu, a wystarczy tylko przyjąć inną pozę do zdjęć, aby były niewidoczne. Przy okazji pokazała, jak wyglądała kilka lat temu, kiedy cierpiała na anoreksję.

https://www.instagram.com/p/CDT1gY3D64V/

Instagram vs reality. Zdjęcia zrobione parę minut temu, a te ostatnie w karuzeli parę lat temu. Dawno nie poruszałam tego tematu, bo w pewnym sensie zamknęłam już ten rozdział. Ale oglądając posty i relacje @rianne.meijer , którą jakiś czas temu poznałam w Londynie na evencie Pepe Jeans, przypomniałam sobie po co się tym wszystkim z Wami dzieliłam 😊 główne pytanie, które mi zadajecie brzmi: jak udało Ci się z tego wyjść? Jak przestałaś się przejmować swoją waga itd? – pisze Pola.

Kaia Gerber koszmarnie schudła! Czy to anoreksja? (Instagram)

Tłumaczy, że każdy ma lepsze i gorsze dni, nie zawsze dostajemy, to czego chcemy i nie zawsze wyglądamy tak, jak chcemy, ale tacy już jesteśmy i kiedy to zaakceptujemy, nagle wszelkie wyimaginowane obrazy nas samych przestają mieć dla nas znaczenie i akceptujemy siebie takich , jakimi jesteśmy.

Każdy z nas jest wyjątkowy. Także dajcie sobie szanse, wiadomo, ze nie zawsze jest to proste, ale takie jest już życie. Więcej energii poświęćcie na te lepsze chwile bo warto! – napisała influencerka. 

Lily Collins szczerze o swojej ANOREKSJI i bulimii

Pola Bogdańska. Fot. screen Instagram

Pola Bogdańska. Fot. screen Instagram

Pola Bogdańska. Fot. screen Instagram

Pola Bogdańska. Fot. screen Instagram

Pola Bogdańska. Fot. screen Instagram

Pola Bogdańska. Fot. screen Instagram