Zaledwie kilka dni temu do mediów wyciekły informacje, że Kendall Jenner rzuciła swojego chłopaka. Zamiast nostalgicznych fotek z byłym, modelka zaskoczyła swoich obserwujących serią zdjęć. Na pierwszym zdjęciu widnieje kompletnie naga!

Kendall Jenner rzuciła swojego chłopaka

Kendall Jenner pokazuje swoją nagą fotkę

Wiadomość o rozstaniu z koszykarzem Devinem Bookerem zelektryzowała media w miniony weekend. Choć rzadko pokazywali się wspólnie publicznie, byli parą od przeszło dwóch lat. Według informatorów, to Kendall zadecydowała o zakończeniu tego związku. Podobno potrzebowała „więcej przestrzeni”.

Jak się okazuje, chwila oddechu od partnera skłoniła ją do pokazania, jak spędza swój wolny czas. Na serii slajdów na swoim Instagramie zademonstrowała, jak kompletnie naga opala się na leżaku. Na kolejnych kafelkach Kendall prezentuje jak skacze na koniu, drogę o zachodzie słońca, wnętrze domu  i… sushi.

Wiemy dlaczego Kendall Jenner nie przyszła na premierę „The Kardashians”

Jak można się domyślić, pod postem zaroiło się od komentarzy. Jeden z fanów napisał:

Czuć energię singielki

Wpis na ten moment polubiło ponad 7 milionów 700 użytkowników.

Dobry sposób na odreagowanie po rozstaniu?

Kendall Jenner, Bella Hadid, and Hailey Bieber dress up for Shabbat dinner with their newly married friends in Miami.
12 Nov 2021,Image: 642943254, License: Rights-managed, Restrictions: World Rights, Model Release: no, Credit line: MEGA / The Mega Agency / Forum

Kendall Jenner, Bella Hadid, and Hailey Bieber dress up for Shabbat dinner with their newly married friends in Miami.
12 Nov 2021,Image: 642942677, License: Rights-managed, Restrictions: World Rights, Model Release: no, Credit line: MEGA / The Mega Agency / Forum

Kendall Jenner przerabia zdjęcia w Photoshopie.

Kendall Jenner przerabia zdjęcia w Photoshopie. Fot.Instagram/kendalljenner.