Dziś wybuchła kolejna drama w show-biznesie. Tym razem pomiędzy Agnieszką Kaczorowską a Qczajem. Trener na Instagramie odniósł się do ostatniego wywiadu tancerki dla Żurnalisty. 

Qczaj debiutuje ze swoim partnerem TANCERZEM na ściance (ZDJĘCIA)

Qczaj uderzył w Agnieszkę Kaczorowską

W podkaście „Rozmowy bez kompromisów” Agnieszka Kaczorowska wspomniała o głośnej aferze z przeszłości, a mianowicie o „modzie na brzydotę”. Skrytykowała wówczas „skrajne pojmowanie ruchu body positive”, na co zbulwersowało się prawie całe środowisko celebrytów, w tym Qczaj.

Jest to jeden z najbardziej ch**owych postów, jakie powstały w internecie — napisał wówczas Qczaj.

Teraz Kaczorowska w rozmowie z Żurnalistą powiedziała, że Qczaj ją przepraszał za te słowa, ale ostatecznie nie zrobił tego publicznie, choć bardzo na to liczyła. Następnie skomentowała ostatnią aferę, kiedy poinformowała, że musiała zwolnić się z Teatru Tu i Teraz, w którym grała spektakl „Ślub doskonały” razem z Qczajem.

Agnieszka Kaczorowska czuła kiedyś ogromny BEZSENS. Uratowało ją macierzyństwo

Na najnowszy wywiad tancerki odpowiedział Qczaj na swoim Instagramie. Przyznał, że wyjaśnił z nią wszystkie sporne kwestie, ale za nic ją nie przepraszał.

Wiadomo, że jesteś kłamczuszką – powiedział Qczaj.

Internautka oskarża Qczaja o BYCIE PEDOFILEM! Ostra odpowiedź trenera

Następnie zdradził kulisy pracy z tancerką przy spektaklu „Ślub doskonały”:

Chciałem wyczyścić tę sytuację, bo wiedziałem, że będziemy razem pracować, a ja wolę wszystko wyjaśnić, pogadać (…)Ale na to, co dziś opowiadałaś, nie mogę nie zareagować. Mianujesz się „kołczynią”, ukończyłaś różne kursy motywowania ludzi, pięknie mówisz o granicach i o tym, jak sama je stawiasz… Jednak jednym z powodów, dla których zostałaś zwolniona i o którym ja wiem, było właśnie nieszanowanie czyichś granic. Jako niepijąca osoba uzależniona informuję o swoim problemie osoby, z którymi przebywam i pracuję. Mówię po to, by miały świadomość, by wykazały się jakąś empatią. Jednak ty, Agnieszko, miałaś to w głębokim poważaniu, miałaś to po prostu w du*ie, chlejąc wino w busie w drodze z Sosnowca do Wrocławia – ujawnił Qczaj. 

Można zauważyć, że znany trener mocno się zdenerwował po wywiadzie Kaczorowskiej. Padły całkiem obraźliwe słowa: „Mówisz o hipokryzji, a dla mnie największą hipokryzją jest twój słodko-pierdzący wizerunek, jaki kreujesz w social mediach. […] Dużo lepiej na Instagramie wygląda Agnieszka, która mówi o granicach niż ta, która wsiada do busa ze spektaklem „Ślub doskonały” do Torunia i mówi: „To co, winko? Muszę się na**bać”.

Agnieszka Kaczorowska ujawnia kulisy zwolnienia z teatru: „Nie akceptuję takiego potraktowania”

Na tym nie poprzestał. Wyjawił kolejną sytuacje, kiedy doszło do zgrzytu pomiędzy nim a Agnieszką:

A jak nazwiesz sytuację, w której stawiając granice w sytuacji prywatnej, prosiłem cię w McDonalds, żebyś mnie nie nagrywała, a ty śmiejąc się mi w twarz, odpowiedziałaś: „Będę miała zabezpieczenie”. Ja, pomimo wkurzenia i irytacji na sytuacje, które miały miejsce, na przekroczenie moich granic, chociażby na sytuację w busie, nie chodzę po wywiadach i nie mówię o tym, co mówiłaś, gdy upiłaś się winem w busie. Może nie jestem tak dystyngowany jak ty, jednak mam w sobie tyle przyzwoitości, żeby czegoś takiego nie robić – zakończył Qczaj.

Na koniec skierował do Kaczorowskiej miłe, a zarazem uszczypliwe słowa: „Też mam nadzieję, że odnajdziesz w sobie spokój i radość… Wtedy nie potrzeba regulować uczuć winem”.