Qczaj czyli Daniel Józef Kuczaj to pochodzący z Podhala trener fitness, którego internauci pokochali za dystans i poczucie humoru. W 2019 roku wraz z Pauliną Biernat wystąpił w 9. edycji „Tańca z gwiazdami”, od czasu do czasu pojawia się również w programach śniadaniowych jako ekspert w kwestiach dietetycznych i sportowych.

Celebryta nie kryje się też ze swoją orientacją homoseksualną oraz marzeniem o posiadaniu dziecka, a jego coming out trzy lata temu został pozytywnie przyjęty w mediach. W 2022 roku związał się z tancerzem Tomaszem Nakielskim ze Świdnika. 23 kwietnia 2023 roku para świętowała pierwszą rocznice związku.

Partner Qczaja trafił do szpitala!

Qczaj rozstał się z Tomaszem Nakielskim? Niepokojące doniesienia

Choć fani mocno kibicują związkowi Qczaja, od jakiegoś czasu zaczął niepokoić ich brak kolejnych zdjęć z jego partnerem. Wcześniej mężczyźni chętnie publikowali wspólne fotki i pojawiali się razem na celebryckich eventach. Jak donosi jednak źródło Pudelka, wszystko wskazuje na to, że ich związek dobiegł końca:

Między mężczyznami w ostatnim czasie nie działo się najlepiej i ponoć zdecydowali się rozstać. Potwierdzać ma to m.in. fakt, że aktywny dotychczas w social mediach duet od paru miesięcy nie uraczył obserwatorów żadną wspólną publikacją. Podczas gdy Daniel ostatni raz wrzucił nagranie z partnerem na początku sierpnia, Tomek cokolwiek ze wzmianką o trenerze dodał pod koniec października. Nie oznaczył jednak wtedy Kuczaja, a jedynie konto jego linii treningowych – czytamy.

Skontaktowaliśmy się z Qczajem z prośbą o potwierdzenie lub zdementowanie krążących plotek, jednak na ten moment nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Qczaj wspomina swój coming out: „Mnie ojciec WYDZIEDZICZYŁ”

pasekkozak

Internautka oskarża Qczaja o BYCIE PEDOFILEM! Ostra odpowiedź trenera

scena z: Qczaj, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Qczaj, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Qczaj, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Qczaj, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Qczaj, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Qczaj, fot. Niemiec/AKPA

scena z: Qczaj, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Qczaj

Qczaj, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA