Małgorzata Rozenek-Majdan kilka dni temu wróciła z kilkutygodniowego pobytu w luksusowej willi na Mazurach. Powrót do domu najwyraźniej jest jej na rękę, bo w końcu może zająć się przygotowaniem pokoju dla dziecka, które urodzi się już niebawem.

Małgorzata Rozenek-Majdan marzy o powrocie na siłownię. „Jestem trzy raz taka jak normalnie”

Małgorzata Rozenek urządza pokój dla dziecka

Celebrytka przyznała, że widok pokoju zastawionego kartonami nie dawał jej spokoju. W końcu nie ma się co dziwić, to „Perfekcyjna Pani Domu”. Małgorzata postanowiła zatem zaprowadzić porządek i urządzić pokój dla syna, o którym od dawna marzyła.

Wicie gniazda… znacie? Podobno, każda przyszła mama, na jakimś etapie ciąży zaczyna, mniej lub bardziej nerwowo przygotowywać dom na przyjście maleństwa. Mnie dopadło kilka dni temu, gdy po powrocie z izolacji zastałam dom zastawiony taką ilością kartonów, że zastanawiałam się gdzie ja to wszystko poukładam, więc od kilku dni albo układam, ustawiam, dekoruje, albo śpię – napisała celebrytka.

Rozenek-Majdan przyznała, że w tak zaawansowanej ciąży jest jej dość ciężko, nie może pogodzić się z tym, że nie może dźwigać, a praca idzie znacznie wolniej, bo w obecnym stanie szybciej się męczy. Mimo to małymi krokami urządza pokój dla dziecka. W odpowiedzi na pytanie jednej z obserwatorek wyznała, że za kilka dni pokaże efekt końcowy. Patrząc na jedno zdjęcie można wnioskować, że dominującym kolorem w pokoju będzie biel.

View this post on Instagram

Wicie gniazda… znacie? 😁 Podobno, każda przyszła mama, na jakimś etapie ciąży zaczyna, mniej lub bardziej nerwowo przygotowywać dom na przyjście maleństwa 🤱 mnie dopadło kilka dni temu 😉gdy po powrocie z izolacji zastałam dom zastawiony taką ilością kartonów, że zastanawiałam się gdzie ja to wszystko poukładam 🤦‍♀️😂 więc od kilku dni albo układam, ustawiam, dekoruje, albo śpię 😂 na szczęście we wszystkim (najtrudniej pogodzić się z tym, że nie mogę dźwigać)😂 pomagają mi cudowne dziewczyny z @caramella_interiors ❤️❤️❤️ kochane BARDZO, BARDZO Wam dziękuje, że w tak trudnym czasie udało Wam się, nie tylko dostarczyć wszystkie rzeczy, ale też, że radzimy sobie w tym reżimie sanitarnym 🤷‍♀️😁 i że mogę liczyć na Wasz ogromny profesjonalizm, bo nagle wybór między gołębim szarym a bladym błękitem zaczyna mnie przerastać🤦‍♀️😂😂😂 DZIĘKUJE ❤️❤️❤️ a ten piękny czas, kiedy już tylko kilka tygodni, dzieli nas od spotkania z tym małym człowiekiem. Czas w którym uspokajamy się coraz bardziej, że nawet gdyby coś się wydarzyło, to już raczej będzie wszystko dobrze. Czas w którym NARESZCIE 🧚‍♀️😁 zaczynamy wyciągać wszystkie te słodkie rzeczy, przygotowane dla maleństwa 😁 Piękny czas, od kilku dni przepełniający mnie ogromną wdzięcznością, jest jednym z najpiękniejszych w moim życiu ❤️🤱 i tą radością chce się z Wami dzielić ❤️ 😘

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

ZOBACZ TEŻ:

Małgorzata Rozenek doczekała się LALKI ze swoją podobizną!

Małgorzata Rozenek-Majdan eksponuje duży brzuszek ciążowy. Fanki pytają, skąd sukienka

Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem prezentują pokaźną kolekcję MASEK ochronnych

Małgorzata i Radosław Majdanowie w galowych strojach

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan/fot. AKPA

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek na ściance

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. AKPA