Wczoraj pojawiła się w sieci plotka, jakoby Rafał Maserak miał w kolejnej edycji Tańca z gwiazdami wystąpić ze swą byłą partnerką, Małgorzatą Foremniak.

Jeden z portali napisał, że Polsat szykuje specjalna edycję show, w której wystąpią najlepsze pary poprzednich edycji. Jedną z takich par miałaby być para Rafał – Małgorzata. Tancerz wystąpił z aktorką w drugiej edycji show pokazywanego jeszcze w TVN. Był to 2005 rok.

Nie wyobrażacie sobie poranka bez KAWY? To zobaczcie, jaką kawkę pija Małgorzata Foremniak

Czy Rafał Maserak zatańczy z Małgorzatą Foremniak w nowej edycji Tańca z gwiazdami?

Tymczasem na profilu instagramowym Maseraka pojawiły się wpisy, które sugerują, że partnerką tancerza będzie inna gwiazda:

Wiatr we włosach 🙂 a może wolność! Lubię ten stan!
Przez ostatnie 3 dni miałem czas złapać oddech na moich ukochanych mazurach z rodziną i przyjaciółmi ♥️ ale już jutro kolejne nagrania do Słonecznej Stacji z @elaromanowska #goodvibes #familytime #friends #mazury #relax #sun #happytime – napisał Maserak oznaczając w poście Elę Romanowską, z którą wywalczył 2. miejsce w show w 2016 roku.

Małgorzata Foremniak jak seksowna kocica (FOTO)

Ela odpowiedziała na post:

Ty się szykuj 😄 Ja ci dam odpoczynek teraz to dopiero będzie 🔥🔥🔥🔥🔥🔥

no i to mi się podoba… – odpisał Rafał Maserak.

Napisaliśmy do Rafała Maseraka z prośbą o komentarz do plotek na temat jego występu (i partnerki) w nowej edycji Tańca z gwiazdami. Czekamy na odpowiedź.

Rafał Maserak z Elą Romanowską, fot. Baranowski/AKPA

Fot. Baranowski/AKPA

Wrzesień 2005 – Rafał Maserak w parze z Małgorzatą Foremniak w Tańcu z gwiazdami, 
fot. Warda/AKPA