Rafał Maserak (35 l.) obecnie związany jest z Małgorzatą Lis. Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że partnerka tancerza jest w ciąży. Szczęśliwy tancerz w końcu potwierdził te doniesienia uroczym zdjęciem na Instagramie.

Rafał Maserak TYM udowodnił, że wciąż tęskni za Małgorzatą Foremniak?

Rafał Maserak zostanie ojcem

Rafał Maserak pokazał na swoim profilu zdjęcie, na którym trzyma małe, niebieskie buciki.

Będę tatą ❤️ Już za kilka miesięcy nasza rodzina się powiększy! Szczerze nie mogę się doczekać 🙈 #daddy #baby #girl #or #boy #familly #papa

#father #kids #love #onlygoodvibes

W komentarzach pojawiło się mnóstwo gratulacji.

Rafał Maserak nadal bryluje na imprezach (FOTO)

Kim jest Małgorzata Lis, partnerka Rafała Maseraka?

Rafał Maserak chroni prywatność swojej ukochanej, dlatego niewiele o niej wiadomo. Spotykają się od ponad 5 lat. W marcu pojawiły się doniesienia, że planują ślub.

Ja jestem Polakiem z krwi i kości, więc wesele musi być z przytupem! Ma być tak, żeby wszyscy byli zadowoleni, włącznie z moją babcią i moimi dziadkami. To ma być impreza, która zostanie zapamiętana przez naszych gości, bo dla nich ją robimy – powiedział w rozmowie z „Faktem”.

Rafał Maserak czule wspomina byłą partnerkę z Tańca z gwiazdami

Wiele lat temu było głośno o jego romansie z Małgorzatą Foremniak (52 l.), z którą poznał się na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”. Ich związek był dość burzliwy i wywoływał sporo kontrowersji.

Gratulujemy przyszłemu tacie!

scena z: Małgorzata Foremniak, Rafał Maserak
SK: Taniec z gwiazdami, listopad 2005, program rozrywkowy
fot. Palicki/AKPA

scena z: Joanna Lazer, Rafał Maserak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Taniec z gwiazdami, Taniec z gwiazdami 13, program rozrywkowy, Polska 2011, scena z: Katarzyna Zielińska, Rafał Maserak, SK:, , fot. Engelbrecht/AKPA