Polski rząd w środę poinformował o zamknięciu instytucji publicznych, szkół i przedszkoli, w tym kin i teatrów.  Z kolei w sobotę rano premier, Mateusz Morawiecki ogłosił, że zamykają galerie handlowe, puby i kawiarnie.

Gwiazdy o koronawirusie

Politycy apelują o pozostanie w domach. Do akcji wkroczyły też gwiazdy, które na swoich profilach społecznościowych promują hasztag #siedzęwdomu – jak na przykład Doda, Robert Lewandowski, Beata Kozidrak, Zygmunt Martyniuk, a nawet Kuba Wojewódzki.

Kuba Wojewódzki świeci gołym tyłkiem na Instagramie: „Podobno goła dupa zwiększa zasięgi”

Z kolei wczoraj program „Taniec z gwiazdami” odbył się pierwszy raz w historii bez udziału publiczności z uwagi na panującego koronawirusa. Produkcja zadecydowała o zawieszeniu show i ma powrócić z tymi samymi uczestnikami jesienią.

Taniec z Gwiazdami ODWOŁANY!

Natalia Kukulska w TVP

Niestety nie wszyscy mogą sobie pozwolić na siedzenie w domu – nawet gwiazdy mają zobowiązania zawodowe. Natalia Kukulska pojawiła się w sobotni poranek w gmachu telewizji polskiej. Przed wejściem do studia została zmierzona jej gorączka, a następnie musiała zdezynfekować ręce.

Piosenkarka była w modnym różowym komplecie i długim płaszczu cielisto-pomarańczowym. Trzeba przyznać, że wyglądała bardzo stylowo.

Piękne, MARKOWE PŁASZCZE do kupienia on line znajdziecie TUTAJ

Kukulska pokazała wpis notesu jej mamy. Dodała go tuż po urodzeniu Natalii

Natalia Kukulska, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Natalia Kukulska, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Natalia Kukulska, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Natalia Kukulska, SK:, , fot. AKPA/AKPA