Koronawirus w szybkim tempie rozprzestrzenia się po Polsce. W środę rząd poinformował o zamknięciu instytucji publicznych, w tym kin i teatrów.  Z kolei w sobotę rano premier, Mateusz Morawiecki ogłosił, że zamykają galerie handlowe, puby i kawiarnie.

Gwiazdy o koronawirusie

Internautki krytykują Annę Marię Sieklucką u Wojewódzkiego: Ta mimika to jakaś tragedia, skakała po tej kanapie jak oszalała

Polacy naprawdę stanęli na wysokości zadania i nie opuszczają domów. Na ulicach i w centrach handlowych świecą pustki. Natomiast największa tego zasługa jest dzięki influencerom i gwiazdom, które wykorzystały swoje zasięgi w Internecie i apelują o pozostanie w domu.

Gwiazdy z „Gogglebox” u Kuby Wojewódzkiego. Fani: „Odcinek samych debili…”

Doda, Robert Lewandowski, Beata Kozidrak, czy Zygmunt Martyniuk promują hasztag #siedzęwdomu. Dzisiaj nawet Kuba Wojewódzki zaapelował do fanów o pozostanie w domu. Nie byłby sobą, gdyby nie zrobił czego kontrowersyjnego… Opublikował stare zdjęcie z czasów młodości, na którym jest zupełni nagi.

Podobno goła dupa zwiększa zasięgi🥴🍑😷
Żarty się skończyły ~ Czas na trzy trudne w Polsce słowa. Odpowiedzialność Mądrość Wspólnota. Zostań w domu. Przeżyjmy to Razem🙌💪✌️ 📸#chałupy #1985 – napisał Kuba.