Rihanna (31 l.) po długiej przerwie wróciła do tworzenia nowej muzyki. Wokalistka w odpowiedzi na wiele próśb fanów udostępniła zdjęcie, które rozwiało wszelkie wątpliwości. Jak wiadomo, nic nie pobudza kreatywności tak, jak rozstanie czy złamane serce. Riri jest twardą kobietą, jednak niedawno zakończyła związek z saudyjskim miliarderem, Hassanem Jameelem. Nagra coś na jego temat?

Też wracacie jak Rihanna z imprezy o 6 rano? Mocno zaszalała na afterparty BAFTA (ZDJĘCIA)

Rihanna wydaje nową płytę w duecie z Pharrell’em Williamsem

Rihanna uszczęśliwiła wszystkich fanów, gdy rozwiała wątpliwości i udostępniła wymowne zdjęcie ze studia nagraniowego. Wokalistka miała dłuższą przerwę od muzyki, ku niepocieszeniu fanów. Gwiazda skupiała się na prowadzeniu swojej firmy Fenty, ale w końcu powróciła do studia nagraniowego.

Co ciekawe, Riri nie była tam sama. Towarzyszył jej Pharrell Williams, z którym wokalistka najprawdopodobniej nagrywa w duecie. Pytania ze strony fanów, gdzie podział się jej 9, studyjny album nie ustawały a gwiazda postanowiła zrobić niespodziankę dla wszystkich osób i poinformowała, że praca nad nowym albumem trwa.

Rihanna udostępniła zdjęcie ze studia nagraniowego:

 

Wygląda na to, że Rihanna zaczyna świętowanie Walentynek wcześniej. Piosenkarka ujawniła, że najbardziej romantyczny dzień w roku ​​spędzi w studiu nagraniowym.

Riri nie tak dawno poinformowałam że rozstała się z miliarderem Hassanem Jameelem, z którym była w związku przez trzy lata. Para najprawdopodobniej postanowiła się rozstać przez naciski ze strony rodziny Jameela, która chciała by ten znalazł sobie skromną i powściągliwą partnerkę.

Rihanna KŁÓCI się z chłopakiem, Hassanem Jameelem

Będę w studio. Tak naprawdę jestem bardzo podekscytowana. Nie mogę powiedzieć, z kim pracuję, ale to ktoś, z kim chciałam współpracować od dłuższego czasu – powiedziała w rozmowie z The Cut, ujawniając swoje plany na 14 lutego.

Rihanna z podekscytowania nie mogła utrzymać sekretu:

Dobra, powiem ci. [To] Pharrell.  – zdradziła

Czekacie na najnowszy album wokalistki?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Wiemy dlaczego Rihanna rozstała się z Hassanem Jameelem! Diva pozostała „wierna sobie”

Rihanna kiedyś podkreślała swoją kobiecą sylwetkę, teraz zasłania się WARSTWAMI ubrań!

Rihanna pokazuje, jakie KOZAKI będą rządzić tej zimy; kosztują tyle, ile zarobisz w miesiąc (ZDJĘCIA)

Rihanna

Fot.Backgrid USA / Forum

Rihanna

Rihanna/fot. Backgrid UK/Forum