Rihanna (32 l.) wzbudziła niemałą sensację pojawiając się w jednej z restauracji w LA z podbitym okiem i opuchniętą twarzą. Natychmiast zaczęły się spekulacje, że gwiazda znów jest ofiarą przemocy.

Rihanna WYBACZYŁA Chrisowi Brownowi. „Naprawdę go kocham”

Rihanna z podbitym okiem

Gwiazda poprosiła o jedzenie na wynos i nie wysiadała z samochodu. Fotoreporterom udało się jednak uchwycić twarz Rihanny, na której widoczny był ślad po uderzeniu.

Tak Rihanna szykuje się do snu – diva pokazała minimalistyczną pielęgnację (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Magazyn People skontaktował się z managerką piosenkarki i poprosił o komentarz, po którym stało się jasne, że Rihanna uległa wypadkowi na skuterze elektrycznym – zaledwie miesiąc po tym, jak Simon Cowell na podobnym urządzeniu złamał sobie kręgosłup.

Rihanna czuje się już zupełnie dobrze – powiedziała mediom rzeczniczka gwiazdy. – W ubiegłym tygodniu przewróciła się na skuterze elektrycznym i miała posiniaczone czoło oraz twarz. Na szczęście nie było poważniejszych obrażeń, a rany szybko się goją – zaznaczono.

Nie był to pierwszy raz, kiedy widziano Rihannę z posiniaczoną twarzą. W 2009 roku świat obiegły zdjęcia poobijanej twarzy piosenkarki, która padła ofiarą przemocy ze strony swojego partnera Chrisa Browna.

Rihanna wynajęła ten dom na wakacje – wcześniej mieszkały w nim Kardashianki (ZDJĘCIA)

W podcaście Michelle Obamy piosenkarka wyznała, że wybaczyła swojemu oprawcy i obecnie się przyjaźnią.

Rihanna z opuchniętą twarzą, fot. SPOT / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Rihanna z podbitym okiem, fot. Forum

Rihanna z opuchniętą twarzą, fot. SPOT / BACKGRID / Backgrid USA / Forum