W niedzielę Robert Lewandowski jako jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, był bohaterem meczu Barcelony z Atletico Madryt. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Barcelony. Polak nie tylko zdobył bramkę, ale miał też udane asysty przy golach swoich kolegów z drużyny.

Kuba Błaszczykowski zapytany o relacje z Lewandowskim. Czy ma jego nowy hiszpański numer telefonu?

Robert Lewandowski takiego pytania się NIE SPODZIEWAŁ!

Po udanym meczu odbyła się konferencja, na której Robert Lewandowski był głównie pytany o jego wcześniejszy spadek formy. Padały również pytania odnośnie aktualnych predyspozycji piłkarza, które stanowczo poprawiły się w ostatnim czasie.

Wiem, z czego wynikała moja gorsza forma. […] W mojej karierze zdarzały się takie momenty, raczej rzadkie i krótkie, głównym powodem było słabe poczucie fizyczne. Od tego roku zmieniłem podejście. Trenuję typowo pod siebie, indywidualnie, na miarę potrzeb. Czuję się pewniej, przede wszystkim dobrze fizycznie. A jak człowiek czuje się dobrze fizycznie, to reszta przychodzi łatwiej – powiedział Robert Lewandowski na antenie Eleven Sports.

Robert Lewandowski w szale hiszpańskich zmian? Oto jego nowa fryzura! (FOTO)

Niedługo później Polak otrzymał bardzo dziwne pytanie, którego nikt się nie spodziewał. A to wszystko przez zdjęcie Julii Żugaj, które opublikowała na początku marca. Influencerka była w Hiszpanii na zaproszenie Spotify, który jest sponsorem klubu, gdzie na co dzień gra Robert Lewandowski.

Robercie, twoja forma w ostatnim czasie zwyżkuje. Czy ma to związek z twoim spotkaniem z Julią Żugaj i czy po tym spotkaniu zostałeś „Żugajką”? – wygłosił swoje pytanie jeden z dziennikarzy na konferencji.

Robert Lewandowski złapał się za głowę i uśmiechnął z lekką goryczą, po czym dodał: „Naprawdę?”.

@tutaj_dawid Poziom Polskiego dziennikarstwa sięgnął dna xD @Robert Lewandowski @Łączy nas piłka współczuję #poland #reprezentacjapolski #lewandowski #kadra #polska #rl9 #polskakadra #dziennikarstwo #pytanie #konferencja ♬ dźwięk oryginalny - Hiszpan 1921 ❤💙💪

Robert Lewandowski and his wife Anna Lewandowska, fot. Emilio Utrabo / MEGA / The Mega Agency / Forum

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Robert Lewandowski and Anna Lewandowska, fot. Castel Franck/ABACA / Abaca Press / Forum

Robert Lewandowski – Anna Lewandowski, fot. BACKGRID / Backgrid UK / Forum