Robert Lewandowski uważany jest za jednego z najlepszych piłkarzy swojego pokolenia na świecie i jednego z najlepszych środkowych napastników w historii piłki nożnej. Aktualnie gra w hiszpańskim klubie FC Barcelona oraz w reprezentacji Polski.

Kuba Błaszczykowski zapytany o relacje z Lewandowskim. Czy ma jego nowy hiszpański numer telefonu?

Nowa fryzura Roberta Lewandowskiego

Przeprowadzka do słonecznej Hiszpanii nie była łatwa dla rodziny Lewandowskich. Szczególnie Anna Lewandowska potrzebowała czasu, by rozpocząć nową działalność i realizować swoje cele w innym miejscu na ziemi.

W Hiszpanii odnaleźli swój raj na ziemi. Jak dziś mieszkają Anna i Robert Lewandowscy? (FOTO)

Ostatnio żona piłkarza postanowiła pochwalić się nowymi stylizacjami. Na InstaStories przyznała, że tak właśnie wygląda jej styl w Barcelonie. W szafie Anny Lewandowskiej zaszły ogromne zmiany. Na zdjęciach widzieliśmy ostatnio trenerkę w bardzo luźnych ubraniach. Nowy styl żony piłkarza to szerokie, jeansowe spodnie, wygodne bluzy oversize i czapki z daszkiem.

Anna Lewandowska totalnie zmieniła styl! Porzuciła swoje eleganckie kreacje na rzecz…

Choć Anna Lewandowska stale publikuje swoje zdjęcia z pięknej Hiszpanii i dzieli się każdą nowością z fanami, nikt się nie spodziewał, że piłkarz pójdzie śladami ukochanej. Postanowił nadać świeżości swojej fryzurze. Piłkarz zdecydowanie wygląda młodziej w nowym wydaniu z niesforną grzywką. Nie mogło umknąć uwadze, że wielu kolegów z FC Barcelony, również tak stylizuje swoje włosy. Czyżby rodzina Lewandowskich przechodziła hiszpańskie metamorfozy?

IG/_rl9

IG/_rl9

IG/_rl9

IG/_rl9

IG/_rl9

IG/_rl9

IG/fcbarcelona

IG/fcbarcelona

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska; fot. 900/Cordon Press / imago sport / Forum

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska; fot.  GSLV / Gtres Online / Forum