Romeo Beckham dzisiaj obchodzi swoje 17 urodziny. Z tej okazji rodzina Beckhamów na Instagramie składa młodemu chłopakowi wzruszające życzenia. Romeo wyrasta na poważną konkurencję dla 20-letniego brata Brooklyna. Uwielbia tenisa, a jego warunki fizyczne sugerują, że ma zadatki na gwiazdę.

Victoria Beckham z rodziną wypoczywa na luksusowym jachcie w towarzystwie Eltona Johna

Romeo Beckham dzisiaj obchodzi 17 urodziny

Romeo Beckham, drugi w kolejności syn Davida Beckhama i Victorii Beckham, wyrasta na prawdziwego przystojniaka! Chłopak jest kopią swojego ojca. Do tej pory na świeczniku był jego starszy brat.  20-letni Brooklyn, który postanowił przeprowadzić się Stanów by studiować, za dużo jednak imprezował i korzystał z życia. Rozrzutny nastolatek po czasie, niczym syn marnotrawny wrócił do Londynu, gdzie z otwartymi ramionami przywitała go mama Victoria. Ciekawe, czy Romeo pójdzie w ślady starszego brata i zaraz zaczniemy widywać go z nowymi modelkami na randkach.

Z tej okazji rodzina Beckhamów zaczęła po kolei zamieszczać urodzinowe wpisy z życzeniami dla chłopaka. Beckhamowie są bardzo aktywni w mediach, chętnie chwalą się prywatnymi chwilami i lubią pokazywać swoją rodzinę.

Happy birthday my big boy … Dzisiaj obchodzisz 17 urodziny, nie mogę uwierzyć jak szybko zleciało. Jestem z Ciebie dumny, wyrosłeś na przystojnego, młodego mężczyznę, ale nadal nie jesteś tak  wysoki jak twój tata. Wszystkiego najlepszego RoRo, kochamy Cię – podpisał zdjęcie młodziutkiego Romeo, Dawid Beckham.

Elton John i David Furnish są rodzicami chrzestnymi nastoletniego Romea. Jego przyjęcie urodzinowe musi być super!

Nie tak dawno rodzina Beckhamów spędzała wakacje na luksusowym jachcie Eltona Johna.

Jak myślicie, co Romeo dostanie w prezencie od chrzestnego?

ZOBACZ WIĘCEJ:

WOW! Tak odważna już dawno nie była; Victoria Beckham w seksownej sukience na lotnisku (ZDJĘCIA)

Brooklyn Beckham źle się poczuł w drodze na lotnisko; kierowca musiał stanąć, bo chłopak zaczął wymiotować (ZDJĘCIA)

Beckhamowie na wakacjach; oni to potrafią się kochać i bawić. Tylko brać z nich przykład

Wyświetl ten post na Instagramie.

Happy birthday lil bro x love you so so much ❤️❤️

Post udostępniony przez bb🌷 (@brooklynbeckham)