Roksana szturmem wdarła się na salony i podbiła show-biznes. Przepustką do wielkiej kariery była wygrana Roksany w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci w 2018 roku. Piosenką „Anyone I Want to Be” pokonała uczestników z dwudziestu krajów. Dziś Roksana Węgiel jest jedną z bardziej znanych nastolatek w kraju. I szybko się przekonała, że sława ma też swoje ciemne strony.

Roksana Węgiel o walce z hejtem

Choć Roksana ma całą masę fanów, którzy zachwycają się jej talentem czy strojami, to jest też spora osób, która ma inne zdanie na temat młodej piosenkarki. Hejt nie ominął Roksany. Jak przyznała w instagramowym wpisie, są momenty, kiedy przez negatywne komentarze jest jej bardzo przykro.

Czasem mam takie chwile, że zaczynam przejmować się opinią innych…nikt nie jest idealny, wiadomka, ale nikogo nie krzywdzę tym, co robię. Może powinnam mieć w ten cały hejt wyrąbane, ale nieraz jest ciężko, bez sensu jest oceniać kogoś przez pryzmat tego, co widzi się w internecie. Nie wierzcie we wszystko, co piszą media, bo zazwyczaj jest tak, że rzeczywistość diametralnie się od tego różni – napisała.

Nastolatka stara się jednak nie przejmować hejtem. Do tego też namawia swoich obserwatorów, dla których jest wzorem. Radzi im, by robili swoje i nie przejmowali się opiniami innych. Nawet jeśli mają gorszy moment, powinni o siebie walczyć.

Dlatego moje kochane Węgielki i wszyscy, którzy obserwują mnie na tym koncie! Nie przejmujcie się tym, co mówią inni, róbcie swoje, walczcie o siebie, róbcie to, co sprawia Wam przyjemność i bądźcie po prostu szczęśliwi. Głowa do góry i zasuwamy dalej. Kocham Was! Nigdy się nie poddawajcie! – apeluje Roksana.

View this post on Instagram

Czasem mam takie chwile, że zaczynam przejmować się opinia innych…nikt nie jest idealny wiadomka, ale nikogo nie krzywdzę tym co robię, może powinnam mieć w ten cały hejt wyrąbane ale nieraz jest ciężko, bez sensu jest oceniać kogoś przez pryzmat tego co widzi się w internecie, nie wierzcie we wszystko co piszą media bo zazwyczaj jest tak, że rzeczywistość diametralnie się od tego różni😉 Dlatego moje kochane Węgielki i wszyscy którzy obserwują mnie na tym koncie! Nie przejmujcie się tym co mówią inni, róbcie swoje walczcie o siebie, róbcie to co sprawia Wam przyjemność i bądźcie po prostu szczęśliwi. Głowa do góry i zasuwamy dalej🔥🔥🔥 Kocham Was!!! Nigdy się nie poddawajcie!😎🙏🤍#węgielkiteam #teamwęgiel #nevergiveup

A post shared by ROKSANA WĘGIEL ✖️✖️✖️ (@roxie_wegiel) on

ZOBACZ TEŻ:

Blanka Lipińska o Roksanie Węgiel i Viki Gabor

Tata Roksany Węgiel rozśmieszył Internautów do łez!

Roksana Węgiel chce być jak Freddie Mercury

Roksana Węgiel/fot. AKPA

Roksana Węgiel/fot. Podlewski/AKPA