Roksana Węgiel pierwsze kroki na scenie stawiała jako urocza, piegowata brunetka w programie The Voice Kids. Przepustką do wielkiej kariery okazała się jej wygrana w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior w 2018 roku. Dziś Roksana Węgiel jest jedną z najbardziej znanych nastolatek w kraju i wzbudza ogromne zainteresowanie mediów.

Roksana Węgiel po raz pierwszy o DEPRESJI! „Potrzebowałam pomocy”

Roksana Węgiel o pierwszym milionie. Zdradziła w jakim wieku została milionerką

Teraz Roksana pojawiła się w podcaście Żurnalisty, w którym udzieliła pierwszego tak szczerego wywiadu na wiele tematów z jej życia prywatnego. Opowiedziała o wielu zaskakujących faktach o sobie, o zmaganiach z depresją, a także o swoim pierwszym zarobionym milionie.

Prowadzący ciągnął ją za język w temacie finansów i choć początkowo Roxie opierała się przed opowiadaniem o swoich zarobkach, ostatecznie przyznała, że swój pierwszy milion zarobiła w wieku siedemnastu lat. Gwiazda przyznała, że choć poczuła radość, nie był to dla niej przełomowy moment, ponieważ jak podkreśla, pieniądze nie są dla niej priorytetem:

Ucieszyłam się i nawet się trochę wzruszyłam, bo stwierdziłam, że to, co robię, powoduje, że się spełniam na każdej płaszczyźnie. Nie był to jakiś przełomowy moment w moim życiu. Wiadomo, dobrze jest mieć pieniądze, ale to nie jest tak naprawdę dla mnie jakiś priorytet. W wieku 12 lat zaczęłam i totalnie nie miałam pojęcia, jakie w tej branży można zarobić pieniądze. Nigdy nie miałam mindsetu, że robię coś dla kasy. Po prostu tak wyszło – podsumowała, przypominajac, że jej sukces był okupiony ciężką pracą.

Roksana Węgiel pożegnała blond włosy! Zmiana na plus?

pasekkozak

Roksana Węgiel straciła pracę w TVP! To przez jej nowy wizerunek?

scena z: Roksana Węgiel, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA