Roksana Węgiel pojawiła się w podcaście Żurnalisty, w którym opowiedziała wiele zaskakujących faktów o sobie. Trzeba przyznać, że to pierwszy tak szczery wywiad artystki.

Fani Roksany Węgiel zaczęli domyślać się, kim jest jej nowy chłopak. Artystka odpowiada: „No błagam was…”

Roksana Węgiel o depresji

Ostatnio szczególnie głośno jest o 18-letniej gwieździe, kiedy wyszło na jaw, że jest w związku ze starszym o osiem lat Kevinem Mglejem. Roksana także nieustannie musi czytać niepochlebne komentarze internatów, którzy twierdzą, że jak na jej wiek ubiera się zbyt wyzywająco.

Teraz u Żurnalisty pierwszy raz przyznała, że zmagała się z depresją przez pracę z nieodpowiednimi ludźmi:

Miałam taki moment, że po paru latach nieustannej rutyny, musiałam powiedzieć „stop„, bo w sumie też wydarzenia, które się gdzieś tam zadziały przy pracy z nieodpowiednimi ludźmi, wpędziły mnie w zły stan psychiczny (…) Zły stan psychiczny to znaczy depresja. Nieodpowiedni ludzie? Ludzie, z którymi pracowałam po „The Voice Kids”, jako wytwórnia – wyznała.

Roksana Węgiel straciła pracę w TVP! To przez jej nowy wizerunek?

Roksana Węgiel musiała nieco zwolnić swoją karierę:

Miałam taki moment, że po paru latach nieustannej rutyny, musiałam powiedzieć „stop„, bo w sumie też wydarzenia, które się gdzieś tam zadziały przy pracy z nieodpowiednimi ludźmi, wpędziły mnie w zły stan psychiczny – tłumaczy.

Przyznała też, że nie udźwignęła ogromnej presji i hejtu po piosence „Lay Low”:

Tak, myślę, że to była wielka presja, ogromna presja dla tak młodej osoby. Dużo hejtu. Ja tak zawsze sobie wmawiałam, że się nie przejmuję hejtem, ale w pewnym momencie wylało się na mnie tego sporo, przy premierze singla „Lay Low”, i wtedy naprawdę mnie to uderzyło. Nie mogłam normalnie funkcjonować, bardzo mnie to przybiło. Te komentarze wracały do mnie w najgorszych momentach – wspomina.

Wyznaje, że w pewnym momencie potrzebowała wparcia przede wszystkim od bliskich:Potrzebowałam pomocy, potrzebowałam też chyba najbardziej wsparcia bliskich, bo przez ostatnie parę lat, ja w ogóle prawie nie miałam z nimi kontaktu, nie widywałam się ze swoją mamą, ze swoim rodzeństwem, więc też potrzebowała takiego czasu, po prostu takiego wytchnienia”. 

Kolejne fakty o nowym chłopaku Roksany Węgiel!

W najtrudniejszym momencie pomogła jej mama:

Nie ukrywam, że w tamtym momencie najbardziej pomogła mi moja mama. Nie udałam się do żadnego psychologa, ale mama pełniła trochę jego funkcję. Dużo się modliłam, medytowałam, chodziłam na spacery – powiedziała w podcaście Żurnalisty.

Roksana Węgiel, fot. Podlewski/AKPA

 Roksana Węgiel, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

 Roksana Węgiel, SK:, , fot. Filip Radwański/AKPA