Roksana Węgiel pierwsze kroki na scenie stawiała jako urocza, piegowata brunetka w programie The Voice Kids. Przepustką do wielkiej kariery okazała się jej wygrana w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior w 2018 roku. Dziś Roksana Węgiel jest jedną z najbardziej znanych nastolatek w kraju i wzbudza ogromne zainteresowanie mediów.

Roksana Węgiel kusi w króciutkiej sukience na ramówce Polsatu. Towarzyszył jej Kevin Mglej (FOTO)

Roksana Węgiel planuje zdradzić WIELKI sekret!

Roksana Węgiel idzie jak burza, jej kariera stale się rozwija, a fani czekają na kolejne nowinki z jej życia. Niedawno media obiegła kolejna wieść o działaniach piosenkarki, czyli jej udział w 14. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Roxie nie ukrywa nic przed fanami i mimo że nie ma jeszcze oficjalnej informacji na temat partnerów w programie, celebrytka pokazuje urywki treningów z sali tanecznej z zakrytą twarzą nauczyciela.

Wiadomo już, z kim zatańczy Roxie Węgiel?! Oj, Kevin będzie zazdrosny…

Teraz Roksana Węgiel postanowiła ponownie podsycić ciekawość swoich fanów. Na Instagramie ogłosiła koncert pt. „Sekret Roxie”, na którym ma zamiar zdradzić wielką tajemnicę.

To będzie wyjątkowy koncert w mojej karierze, początek czegoś nowego…🩷 Zapraszam Was na #sekretroxie 06.03 do klubu Niebo. – napisała w poście

WOW! Roksana Węgiel zrobiła dziś niespodziankę wszystkim uczestnikom TzG

Fani nie mogą doczekać się wyjawienia tajemnicy i nie przestają snuć domysłów. Na InstaStories Roksana Węgiel postanowiła zrobić Q&A. Jedna z fanek zapytała wprost, czy chodzi datę ślubu. Czy ujawni fanom, kiedy stanie na ślubnym kobiercu?

Z pewnością fanka nie takiej odpowiedzi oczekiwała. Roksana Węgiel po prostu wyśmiała pytanie:

hahaha… ale macie pomysły – odpowiedziała Węgiel.

 

IG/roxie_wegiel

IG/roxie_wegiel

scena z: Roksana Węgiel, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, Kevin Mglej, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, fot. Podlewski/AKPA

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel, Kevin Mglej

Roksana Węgiel, Kevin Mglej