Grzegorz Toczyłowski brał udział w piątej edycji „Rolnik szuka żony”. W programie o jego względy zabiegały trzy kobiety, jednak ostatecznie związał się z Dorotą, drobną blondynką z Bieszczad. Jakiś czas po skończonej emisji programu media obiegła informacja, że para rozstała się. Powodem miała być zbyt duża odległość dzieląca zauroczonych w sobie uczestników. Kim jest jego nowa wybranka?

Łukasz i Grzegorz z Rolnik szuka żony spotkali się prywatnie – pokazali zdjęcia na Instagramie

Grzegorz z „Rolnik Szuka Żony” oświadczył się nowej dziewczynie

Jak Grzegorz poinformował na swoim oficjalnym profilu, w końcu znalazł prawdziwą miłość, z którą chce spędzić resztę życia i postanowił się oświadczyć. Szczęśliwi przyszli małżonkowie pochwalili się pierścionkiem zaręczynowym, który Grzegorz kupił swojej wybrance serca. Dzięki temu programowi wiele par zakochało się, spełniając swoje marzenia o tworzeniu rodziny.

Zakochanych można było zobaczyć jako gości na ślubie znajomych z programu: Kasi i Piotra z 4 edycji „Rolnika”. Internauci nie ukrywają szczęścia, w komentarzach przeczytać możemy gratulacje i życzenia wytrwałości. Oczywiście ten fakt nie spodobał się wszystkim fanom programu. Niektórzy nadal nie mogą pogodzić się z rozstaniem Grzegorza i Doroty. Twierdzą, że para pasowała do siebie idealnie.

Kolejny uczestnik stanie na ślubnym kobiercu. Jak myślicie kiedy obędzie się ślub?

Która z Pań według Was bardziej pasuje do Grzegorza?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Co za zwrot akcji! W Rolnik szuka żony jedna z par niespodziewanie się ZESZŁA

W Rolnik szuka żony panowie już wybrali swoje kobiety (ZDJĘCIA)

Zdjęcia z FINAŁU Rolnik szuka żony 5

Wyświetl ten post na Instagramie.

💍💍💍😍😍😍

Post udostępniony przez Grzegorz Toczyłowski (@grzegorz_toczylowski)

Grzegorz Toczyłowski