Sandra Kubicka i Baron przez długi czas ukrywali swój związek w sieci. Fani byli w ogromnym szoku, kiedy wyszło na jaw, że modelka znów jest zakochana. Kubicka po rozstaniu z byłym chłopakiem, Kaio nie potrafiła komuś na nowo zaufać.

Sandra Kubicka pokazuje romantyczne zdjęcie z wakacji. O komentarz pokusił się jej były partner

Sandra Kubicka i Baron wyznają sobie miłość

Aż spotkała gitarzystę zespołu Afromental i zakochała się bez pamięci! Teraz ich cały profil instagramowy jest zasypywany romantycznymi zdjęciami i nagraniami. Para myśli o sobie na tyle poważnie, że nawet zdecydowali się razem zamieszkać.

Sandra Kubicka przygotowała dla Alka wyjątkowy prezent urodziny. Zaprosiła go do przepięknego świątecznego domku na kolacje. Klimat był w nim nieziemski!

Gwiazda planowała „fejkowe” zaręczyny. Sandra Kubicka przekonuje, że to nie ona

Gitarzysta docenił starania partnerki i podziękował jej publicznie za niespodziankę:

Jestem 37 latkiem jeszcze przez pare chwil. O północy rozpocznę kolejny rozdział mojego życia. Życia, które jest dla mnie bajkowym filmem, zaskakującym mnie codziennie swoim scenariuszem. Dziś zostałem porwany w urodzinową podróż przez mojego ulubionego człowieka @sandrakubicka – you are the apple of my eye – napisała przepięknie o modelce.

Przyznaje, że jest niesamowicie wdzięczny za ostatni rok spędzony z Sandrą:

Czuję wdzięczność za wszystko, co przyniósł mi ten rok. Za zdrowie, miłość, rodzinę, przyjaciół, samorozwój, odcięcie toksycznych patternów, pielęgnowanie pasji oraz pracę. Dziękuję pięknie za pierwsze życzenia, wysyłam światło i jasną moc wszystkim dobrym duszkom – napisał.

Sandra Kubicka także napisała przepiękną laurkę dla ukochanego. Wyznała, że przy nim zaczęła rozkwitać i nie wyobraża sobie życia bez niego:

Happy Birthday to the man of my dreams. @alekbaron. Dziś ma urodziny mężczyzna, przy którym czuje, że rozkwitam. Historia naszej miłości jest jak z filmu i zostawimy ją dla siebie, ale jedno mogę Wam zdradzić – moc przyciągania jest prawdziwa. Wybraliśmy siebie. Zaczęło się od kolega i koleżanka kilka lat temu a teraz nie wyobrażam sobie mojego poranka bez niego. Poranki z nim i naszymi futrzakami kocham najbardziej. Kochanie, jesteś moim ulubionym człowiekiem, przyjacielem, partnerem i wsparciem – pisze Kubicka. 

Sandra Kubicka o swoim związku z Baronem: MY SIĘ CAŁY CZAS ŚMIEJEMY

Zdradza, że przy Alku codziennie odkrywa nowe strony samej siebie, których nie znała i wyciąga z niej wszystko, co najlepsze: 

Ja za to codziennie patrzę na Ciebie z ogromnym podziwem. Masz największe, najcieplejsze i najwrażliwsze serce nawet gdy ktoś rzuca piach w Twoją stronę. Masz mnóstwo empatii. Dla innych jesteś Baronem z telewizji i sceny „Afromental”, dla mnie jesteś Alkiem, który pokazuje mi co jest tak naprawdę ważne w życiu. Resztę życzeń już usłyszałeś. Ty wiesz co Ci życzę. Kocham najpiękniej jak potrafię. Jestem ogromną szczęściarą, że mogę iść przez życie obok Ciebie. A teraz wstawaj, bo niespodzianek ciąg dalszy!!! – wyznała. 

Okazuje się, że Sandra Kubicka przygotowała jeszcze drugą niespodziankę, lepszą i jeszcze droższą. Zabrała Alka na wakacje pod palmy i poinformowała, że ma urlop do 19 grudnia i prosi nie dzwonić.

Sandra Kubicka, Baron Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Sandra Kubicka Fot. Podlewski/AKPA