Gwiazdy uwielbiają, kiedy się o nich mówi. Aktualne jest stare powiedzenie „nieważne, jak mówią, byle mówili”. Celebryci są zdolni do wszystkiego, aby te „pięć minut sławy” nie gasło. Wiadomo w kuluarach show-biznesu, że gwiazdy i influenserzy potrafią się nawet posunąć do „fejkowych związków”, aby portale plotkarskie o nich nie zapominały. Teraz ktoś zdecydował się opowiedzieć o tym publicznie!

Sandra Kubicka o swoim związku z Baronem: MY SIĘ CAŁY CZAS ŚMIEJEMY

Sandra Kubicka planuje „udawane zaręczyny”?

Dziennikarz „Wirtualnej Polski” podsłuchał rozmowę asystenta znanej celebrytki, który wówczas omawiał…”udawane zaręczyny”. Dziennikarz był tak zszokowany historią, którą usłyszał, że postanowił opisać ją w mediach społecznościowych:

Na cały regulator omawiała w kawiarni szczegóły zbliżających się fejkowych zaręczyn z podstawionym narzeczonym. (…) Zaplanowali fotografa, publikację zdjęć i rozmowę w popularnym programie. Muszą jeszcze ustalić wspólną wersję, czym zajmuje się narzeczony – napisała na Twitterze Patryk Michalski.

Sandra Kubicka i Baron potwierdzają swój związek. Zobaczcie, w jaki sposób to zrobili

„Pudelek” jako jeden z pierwszych napisał artykuł o „udawanych zaręczyn”. Większość ich czytelników stwierdziła, że chodzi o Sandrę Kubicką i Barona. Modelka postanowiła odnieść się do spekulacji:

To ja muszę być jakimś Januszem biznesu, bo na żadnych moich zaręczynach nie zarobiłam grosza… (…) Puknijcie się w łeb. Napisane jest, że „asystent” się wygadał w kawiarni… No ja mam asystentkę płci żeńskiej. Ale dalej jestem mieszana, bo tak wam wygodniej. A po dwukrotnych zaręczynach chyba chcę odsapnąć, wiecie? I wyczujcie moją ironięv – powiedziała Kubicka. 

Blanka Lipińska i Baron już NIE obserwują się na Instagramie. Wcześniej zdradziła, że wie o jego związku z Kubicką

Fot. Instagram/sandrakubicka

Fot. Instagram/sandrakubicka

Jeśli nie Sandra Kubicka, to kogo obstawiacie? Piszcie w komentarzach.

Sandra Kubicka o swoim związku z Baronem

Sandra Kubicka przed DDTVN

Sandra Kubicka/fot. AKPA