Sandra Kubicka (26 l.) od kilku tygodni przebywa w Miami. Zanim tam poleciała wiele razy podkreślała, że ma z tym miejscem sporo nieprzyjemnych wspomnień i zdecydowanie bardziej wolałaby zostać w Polsce. Teraz odpowiadając na pytania fanów, zdradziła, że nie wie, kiedy wróci do kraju, ponieważ jest jej dobrze w Miami. Być może humor poprawia jej nowy partner? Modelka zdradziła, że z kimś się spotyka.

Sandra Kubicka pokazała fotkę sprzed 8 lat – tak wygląda jej naturalny kolor włosów

Sandra Kubicka znów randkuje

Kilka lat temu modelka zerwała zaręczyny z Cedrikiem Gervaisem, a w maju ubiegłego roku rozstała się z Kaio Alevesem Goncalvesem, z którym także szykowała się do ślubu. Choć zapewniała, że ma dość randek i mężczyzn, to niedługo później zaczęła spotykać się z Wiktorem Waligórą, biznesmenem związanym z branżą nieruchomości. Ta relacja nie trwała jednak długo.

Kubicka skupiła się na sobie, swoich znajomych i treningach, by w jak najlepszej formie wrócić do pracy. I wróciła na sesje do Miami i wygląda na to, że to tam ktoś skradł jej serce. Na pytanie internautki, czy Sandra mogłaby spotykać się z kimś młodszym od siebie, odpowiedziała, że mogłaby, a nawet może tak jest.

Mogłabym… albo tak obecnie jest. OHO INTERNECIE PŁOŃ. Myślę, że wiek to tylko liczba. Liczy się dojrzałość emocjonalna, doświadczenie życiowe, sposób, w jaki są wychowani i nauczeni szacunku do kobiet. Niektórzy 2- latkowie są bardziej „ogarnięcie” niż 30 latkowie – wyznała.

Myślicie, że pochwali się w mediach społecznościowych tym tajemniczym mężczyzną?

Sandra Kubicka ma chłopaka

Sandra Kubicka/fot. Instagram/sandrakubicka

ZOBACZ TEŻ:

Sandra Kubicka dostała bardzo osobiste pytanie o CIĄŻĘ

Sandra Kubicka świętuje urodziny. Pokazała NIETYPOWY tort

Sandra Kubicka na ramówce

Sandra Kubicka/fot. AKPA

Sandra Kubicka przed DDTVN

Sandra Kubicka/fot. AKPA