Sandra Kubicka (26 l.) świętuje swoje urodziny. Modelka w dalszym ciągu przebywa w Miami i ma bardzo napięty grafik. Ekipa z  którą pracuje postanowiła zrobić jej niespodziankę. Kubicka pokazała, jaki dostała tort i nie ukrywała wzruszenia.

Sandra Kubicka BOKSUJE jak prawdziwa wojowniczka: „Kobieta rakieta”

Sandra Kubicka pokazała nietypowy tort

Sandra Kubicka rzuciła się w wir pracy. Styczeń jest dla niej wyjątkowym miesiącem, bo właśnie wtedy świętuje urodziny – które przypadają 22 stycznia. Co ciekawe, ten dzień nie należy do jej ulubionych. Modelka bardzo chce zostać matką, jednak jak sama przyznała – walczy z czasem. Macierzyństwo jest jej największym marzeniem, ale Sandra do tej pory nie miała szczęścia w miłości.

Sandra Kubicka POPŁAKAŁA SIĘ na sesji zdjęciowej. „Musiałam zrobić przerwę, bo zepsułam makijaż”

Modelka zaczęła już świętowanie. Pokazała na Instagramie, jaką niespodziankę dostała od współpracowników. Kubicka nawet podczas urodzin nie rezygnuje z pracy. Zrobiła sobie zdjęcie z nietypowym tortem – obok korony można zauważyć napis „bitch”.

Jestem najmilszą i jednocześnie najbardziej złośliwą s..ą, jaką kiedykolwiek spotkasz. Jak widzisz, ludzie wokół mnie to potwierdzają. Bardzo was kocham, dziękuję za rozpoczęcie urodzinowego weekendu.

Urodziny mam jutro ale już dzisiaj zaczęły się niespodzianki. Strasznie chciałam taki tort i dzisiaj na planie go dostałam. 26 urodziny bolą ale co zrobić – napisała modelka.

Na zdjęciu widzimy szczęśliwą Sandrę Kubicką, która podczas przerwy w pracy, w szlafroku trzyma tort z zabawnym napisem. W komentarzach nie zabrakło urodzinowych życzeń od fanów i znajomych z branży.

  • A jednak jest szczery uśmiech przy torcie.

  • Wszystkiego Najlepszego.

  • Piękna.

  • Kocham Twój tort urodzinowy.

  • Ślicznie wyglądasz.

  • Cudowna Sandra – czytamy.

My również przyłączamy się do życzeń.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Sandra Kubicka w panterkowej kreacji ŚWIECI bielizną: „Majtki prześwitujące”

Sandra Kubicka chce zdecydować się na dziecko mimo braku partnera: „Walczę z czasem”

Sandra Kubicka je to, na co ma ochotę a wygląda zachwycająco! Pochwaliła się KRATĄ na brzuchu

Sandra Kubicka w Tańcu z Gwiazdami.

Sandra Kubicka w Tańcu z Gwiazdami, fot. AKPA.

Sandra Kubicka w białej kreacji na ściance.

Sandra Kubicka, fot. Podlewski/AKPA.

Sandra Kubicka w dziewczęcej stylizacji.

Sandra Kubicka, fot. AKPA.