Sara Boruc (35 l.) w tym roku podarowała sobie Tydzień Mody odbywający się w Europie. Żona Artura Boruca zamiast tego postanowiła wypowiedzieć się na temat panującej epidemii koronawirusa. Celebrytka na swoim profilu poruszyła ważny temat i nie kryła oburzenia.

To niesamowite, że Sara Boruc TAK wygląda BEZ MAKIJAŻU

Sara Boruc krytykuje blogerki na Tygodniu Mody

Koronawirus ekspresowo rozprzestrzeniał się w Chinach, w Europie jeszcze kilka tygodni temu odnotowano pojedyncze przypadki zarażenia wirusem. Teraz sytuacja dramatycznie uległa zmianie – nowym źródłem zakażeń są północne Włochy. Jedenaście osób zmarło – koronawirus wywołuje bowiem ciężką postać zapalenia płuc.

Do całej sytuacji postanowiła odnieść się Sara Boruc, która jak wiadomo jest stałą bywalczynią tygodni mody. Boruc nie boi się wyrażać własnego zdania, nie inaczej było i tym razem.

Sara Boruc

scena z: Sara Boruc, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

W tym roku artystka postanowiła zrezygnować z Fashion Week z obawy przed zarażeniem – wirusem łatwo się zarazić, gdyż przechodzi on z człowieka na człowieka. Sara stawia własne zdrowie i zdrowie swoich dzieci znacznie wyżej.

Boruc nie może jednak zrozumieć, dlaczego tygodnie mody się odbywają, biorąc pod uwagę epidemię wirusa. W swojej wypowiedzi Sara skrytykowała wszystkie blogerki, które najpierw przebywały w Mediolanie, by później udać się do Paryża. Swoją wypowiedź artystka uzupełniała o dane, dotyczące śmiertelności wywołanej koronawirusem we Włoszech.

Czy ktoś może mi wytłumaczyć, dlaczego tygodnie mody w ogóle się odbywają? Paryż nie wydaje się być dobrym pomysłem, kiedy wszyscy jadą tam prosto z Mediolanu – powiedziała Boruc na InstaStory 

Sara Boruc ma bardzo ORYGINALNY styl; zobaczcie, jak ubiera się na co dzień

A Mediolan jakby zamarł. Pozamykano muzea, kościoły czy szkoły. Na ulicach nie ma ludzi a sklepy świecą pustymi półkami. Informowaliśmy, że Armani odwołał swój pokaz.

Zgadzacie się z Sarą Boruc?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Sara Boruc chwali się na Instagramie śniadaniem przygotowanym przez męża. Jak wygląda jej dieta?

Sara Boruc OBURZONA zachowaniem MĘŻCZYZN na lotnisku

Sara Boruc OSZALAŁA na punkcie tych butów. Jej fanki piszą: Tragedia

Sara Boruc

fot. AKPA

Sara Boruc

scena z: Sara Boruc, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA