Christina Applegate  (50 l.), która zmaga się ze stwardnieniem rozsianym właśnie odsłoniła swoją gwiazdę wzruszyła na Hollywood Walk of Fame. Aktorka nie mogła stać o własnych siłach, podpierała się laską, a do zdjęć pozowała na siedząco.

Przez chorobę Christina Applegate przytyła 20 kg. Jak teraz wygląda?

Aktorka, która po raz pierwszy wystąpiła publicznie w poniedziałek po zdiagnozowaniu u niej stwardnienia rozsianego w sierpniu tego roku, wzięła udział w ceremonii w Hollywood, która celebrowała jej karierę przemyśle rozrywkowym.

Podczas wydarzenia u jej boku byli aktorzy „Świata według Bundych” – Katey Sagal i David Faustino. Oprócz nicha na uroczystości była Selma Blair, a także koleżanka z planu serialu „Już nie żyjesz” Linda Cardellini.

Podczas ceremonii organizatorzy ogłosili 14 listopada „Dniem Christiny Applegate” w Hollywood.

Schorowana Christina Applegate uhonorowana

Miałam naprawdę ciekawe życie, ale zaczęło się wszystko, gdy jako mała dziewczynka czekająca w kolejce na pierwsze „Gwiezdne Wojny” na tej ulicy, w tym właśnie kinie. Patrzenie na te rzeczy [gwiazdy] i mówienie: „Kim są ci ludzie? Czym są te rzeczy? Czy zrobili coś dobrze? Czy zrobili coś złego? Cokolwiek to jest, chcę taką […] Miałam wtedy 5 lat, więc ten dzień znaczy dla mnie więcej, niż możecie sobie wyobrazić – wyznała Applegate.

Chrstina Applegate dobiera laskę do stylizacji. Walczy z chorobą

Aktorka niestety nie była w stanie długo stać i większość czasu spędziła w pozycji siedzącej lub będąc wspierana (dosłownie) przez swoich wyjątkowych gości.

Aktorka nazwała swoją serialową mamę (Sagal) i brata (Faustino) „moimi ludźmi” i „moją miłością”. Christina Applegate powiedziała w ich kierunku, „Jesteście dla mnie wszystkim. Uwielbiam to, że zaczęłam z waszą dwójką i kończę tu z waszą dwójką”.

Aktorka zwróciła również uwagę niecodziennym manicure. Applegate na paznokciach miała skrót „F U M S”, (ang. fuc* you M S), czyli Jeba* stwardnienie rozsiane.