Scott Disick (37 l.) i Kourtney Kardashian (41 l.) doczekali się trójki dzieci, Masona, Penelope i Reigna. Ich związek był bardzo burzliwy, dlatego zdecydowali, że się rozstaną, ale ze względu na dzieci pozostali w dobrych relacjach. Przez lata ich nietypowy związek tak się umocnił, że Scott wyznał Kourt miłość na Instagramie. Co odpowiedziała celebrytka?

Kourtney Kardashian FLIRTUJE ze znanym aktorem na Instagramie

Scott i Kourtney wrócą do siebie?

Kourtney Kardashian spędza dużo czasu ze swoim byłym chłopakiem Scottem Disickiem. Cały czas plotkuje się, że łączy ich coś więcej niż wychowywanie dzieci i platoniczna przyjaźń. Sami zainteresowani lubią droczyć się z fanami, którzy są zdania – że Kourt i Scott są sobie pisani.

Niedawno Disick oświadczył, że chce mieć czwarte dziecko z celebrytką a w mediach pojawiły się donosy o ciąży Kardashianki.

SZOK! Scott Disick chce mieć 4 dziecko z Kourtney Kardashian

Kourtney i Scott świętowali urodziny synów, pomiędzy którymi jest 5 lat różnicy. Na Instagramie Disicka pojawiło się rodzinne zdjęcie, na którym pozuje z najmłodszym synem na kolanach, a Kourt szeroko się uśmiecha przytulając córkę. Obok można zauważyć zadowolonego psa, który również postanowił być na zdjęciu.

Dziękuję Ci Kourtney za bycie najlepszym opiekunem dzieci w mieście. Nie mógłbym prosić, by mieć lepszą osobę na świecie, z którą mam niesamowite dzieci. Kocham Cię i naszą rodzinę bardziej, niż cokolwiek na świecie – napisał w typowym dla siebie stylu Scott.

W komentarzach nie zabrakło próśb od fanów, by ex para w końcu do siebie wróciła.

Scott Disick i Kourtney Kardashian byli parą przez ponad dekadę. Rozstali się jednak w 2015 roku i od tamtej pory oboje byli w związkach z innymi osobami. Teraz zarówno Scott, jak i celebrytka są singlami, jednak nic nie zapowiada, by mieli do siebie wrócić.

Myślicie, ze Kourt da mu szansę?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Scott Disick martwi się o swoje zdrowie. Obawiał się KORONAWIRUSA

Fani PISZCZĄ z zachwytu. Kourtney Kardashian znów dodała zdjęcie ze Scottem Disickiem

Kourtney Kardashian jest w CIĄŻY ze Scottem Disickiem? Spekulacje po nowym zwiastunie KUWTK

Scott Disick w pomarańczowej koszuli idzie na kolację.

Scott Disick w pomarańczowej koszuli, fot. Forum/Backgrid USA.

Kourtney Kardashian przytula swojego ex - Scott'a Disicka.

Kourtney Kardashian przytula się do swojego ex – Scott’a Disicka. Fot.Forum/Mega Agency.

Kourtney Kardashian całuje się ze Scottem Disickiem.

Kourtney Kardashian całuje się ze Scottem Disickiem fot. Forum/Mavrixphoto.