Sebastian Fabijański uchodzi za jednego z najbardziej skrytych aktorów w show-biznesie. Mówi się o nim nawet: buntownik. Aktor stroni od ścianek i bardzo rzadko mówi na temat swojego życia prywatnego. Co o nim wiadomo, jakie ciekawostki udało się nam znaleźć na temat Sebastiana? Sprawdźcie sami.

Maffashion jest w ciąży? Sebastian Fabijański zostanie ojcem?

Sebastian Fabijański – data urodzenia, wiek, wzrost

Sebastian Fabijański urodził się 14 czerwca 1987 w Warszawie, ma 33 lata. Sebastian należy do wysokich osób, mierzy 185 cm wzrostu.

Sebastian Fabijański – wykształcenie

Sebastian urodził się i dorastał w Warszawie. Dzisiaj wzdycha do niego masa kobiet, a w czasach młodości na własnej skórze przekonał się, jak to jest być odrzuconym przez rówieśników. W tamtym czasie, by odreagować zaczął tworzyć utwory rapowe.

Fabijański ukończył Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie. Później studiował na Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie, w PWST w Krakowie i w Akademii Teatralnej w Warszawie, którą ukończył w 2015. 

Sebastian Fabijański, kim jest, ile ma lat, ciekawostki.

Sebastian Fabijański, fot.AKPA.

Sebastian Fabijański – kariera aktorska

Jego początki kariery nie należały do najłatwiejszych. Dwa razy, bez powodzenia próbował dostać się do państwowej szkoły teatralnej. To jego mama przekonała go, by nie porzucał aktorstwa. Podczas studiów zagrał w dramacie „Zimowa opowieść Williama Szekspira” (2013) w roli Leontesa w reżyserii Cezarego Morawskiego. 

W 2009 zadebiutował na małym ekranie epizodyczną rolą jako Majkel w telenoweli „Plebania”. Kolejną produkcją telewizyjną byli Tancerze (2009-2010). Rok później pojawił się w serialu „1920. Wojna i miłość”. Od tamtej pory jego kariera rozwinęła skrzydła, a Fabijański występował w produkcjach najsłynniejszych, polskich reżyserów.

Sebastian Fabijański na początku kariery.

Sebastian Fabijański, fot. Engelbrecht/AKPA

Sebastian Fabijański – filmy, seriale

Fabijański jest aktorem filmowym, serialowym i teatralnym.  Wystąpił w serialu „Misja Afganistan” w 2012 roku. Na dużym ekranie debiutował w 2014 roku w wyreżyserowanym przez Michała Otłowskiego kryminale „Jeziorak”. Wcielił się tam w postać aspiranta Wojciecha Marca, młodego policjanta, który zostaje przydzielony do rozwiązania zagadkowej śmierci młodej Ukrainki.

W 2014 wystąpił w dramacie wojennym Jana Komasy „Miasto 44”.

Jan Komasa ma przepiękną żonę. Błyszczała na rozdaniu Oscarów

Na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni otrzymał nagrodę za debiut aktorski za filmy „Jeziorak” i „Miasto 44”. Za te same role otrzymał również nagrodę im. Andrzeja Konica na 29. Tarnowskiej Nagrodzie Filmowej.

Sebastian Fabijański na planie serialu "Misja Afganistan".

Sebastian Fabijański, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Sebastian często wciela się w czarne charaktery. Największą popularność przyniósł mu udział w musicalu #WszystkoGra  i filmie Patryka Vegi „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, gdzie wystąpił jako Remigiusz Puchalski „Cukier”.

Pojawił się również w popularnych serialach jak „Pakt” (2015–2016) gdzie zagrał Patryka, asystent Skalskiego i „Belfer”, gdzie wystąpił u boku Macieja Stuhra, znowu jako czarny charakter  – Adrian Kuś.

Sebastian Fabijański – Instagram

Fabijański przez bardzo długi czas nie miał konta na Instagramie, czy Facebooku. Niedawno postanowił pojawić się na Instagramie, gdzie śledzi go prawie 22 tys. Internautów. Jego pierwszy post pochodzi z 2 grudnia 2019 roku. Wcześniej na próżno było szukać go na portalach społecznościowych.

Sebastian nie pokazuje zdjęć z życia codziennego, skupia się na swojej pracy aktora i pasji, jaką jest nagrywanie rapowych kawałków.

Sebastian Fabijański – związki

Fabijański chroni swoją prywatność. Nie pojawia się z partnerkami na ściankach, jednak wiadomo, że spotykał się z Agnieszką Więdłochą. Para spotykała się przez dwa lata (od kwietnia 2014 do lipca 2016), po czym się rozstali.

Aktor rok później związał się z aktorką Olgą Bołądź, z którą się zaręczył w czerwcu 2017. Ich związek nie przetrwał próby czasu a Sebastian i Olga rozstali się we wrześniu 2018.

Sebastian Fabijański SKOMENTOWAŁ rozstanie z Olgą Bołądź

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański idą razem za rękę.

Olga Bołądź, Sebastian Fabijański, fot. AKPA.

Niedawno media obiegła wiadomośc, że Fabijański i blogerka modowa Maffashion są razem. Para ukrywała swój związek, jednak po jakimś czasie zdecydowali, że pokażą się razem publicznie. Fabijański wystąpił nawet na livie swojej partnerki (więcej TUTAJ)

Live Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego.

Maffashion na Livie z Sebastianem Fabijańskim i Maciejem Dowborem i Joanna Koroniewską. Fot.Instagram.

Sebastian Fabijański – ciekawostki

Sebastian Fabijański jako nastolatek trenował piłkę nożną. Planował karierę piłkarza, jednak ze względów zdrowotnych nie był w stanie profesjonalnie uprawiać tej dyscypliny sportowej.

Fabijański jest abstynentem. W wywiadzie udzielonym w 2018 roku powiedział, że od roku 2007 nie pije alkoholu ze względu na zdarzające mu się niegdyś problemy z jego nadużywaniem.

Sebastian pojawił się na kilku okładkach popularnych magazynów. Można było go oglądać w „Men’s Health” (w lipcu 2016), „Elle Man” (w kwietniu 2017), „Logo” (w marcu 2018) i „Wprost” (5 sierpnia 2019).

Wcielił się w rolę Damiana w trzeciej części kultowej serii Władysława Pasikowskiego „Psy 3. W imię zasad”, która ukazała się w 2020 roku.

Jego najlepszym przyjacielem od 14. roku życia był Piotr Stramowski, z którym miał okazję wystąpił w filmach Patryka Vegi.

Został wyrzucony z Akademii Teatralnej w Krakowie po pierwszym roku studiów. Fabijański dużo dyskutował z prowadzącymi zajęcia i podważał wydawane mu polecenia.

Użyczył swojego głosu Finnowi w polskiej wersji językowej „Gwiezdnych wojen: Przebudzenia Mocy”, które miały swoją premierę w 2015 roku.

Sebastian Fabijański w eleganckim garniturze na czerwonym dywanie.

Sebastian Fabijański, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Sebastian Fabijański – kariera muzyczna

Sebastian Fabijański wbrew pozorom z muzyką związany jest od wczesnych lat dzieciństwa. Chłopak z blokowiska jest miłośnikiem rapu. Postanowił wydać swoją pierwszą płytę w stylu rapowym. Niestety wylał się na niego hejt, po dissie Quebonafide, który śpiewa w swojej piosence:

Słowo „sukces” sprawia, że chciałby cię zabić każdy. Raperzy rozumiem, ale ku*wa Fabijański?(…) W mojej firmie, bracie, to nie hajs gra rolę/Gdybym się urodził z tak zamkniętą głową, pewnie raczej też chciałbym zostać aktorem/Tylko po to, by jak najrzadziej być sobą – słyszymy w utworze. 

Sebastian postanowił odpowiedzieć Kubie i na jakiś czas – tak jak raper – pokazał swoje alter ego, potulnego i poukładanego Fabijańskiego.

W młodości na własnej skórze przekonał się, jak to jest być odrzuconym przez rówieśników. Znalazł wtedy oparcie w tworzeniu kawałków rapowych, czym zajmuje się po dziś dzień.

Sebastian Fabijański zapowiedział płytę w stylu rapowym.

Sebastian Fabijański, fot. Baranowski Michał/AKPA

ZOBACZ WIĘCEJ:

OMG! Jest już TELEDYSK Sebastiana Fabijańskiego. Rapuje u boku Lindy (KLIP)

Tak Maffashion spędza z Sebastianem Fabijańskim domową kwarantannę

Sebastian Fabijański SKOMENTOWAŁ rozstanie z Olgą Bołądź

Maffashion wrzuciła zdjęcie z chłopakiem. Wszystko wskazuje na to, że z Sebastianem Fabijańskim

Sebastian Fabijański pozuje na ściance.

Sebastian Fabijański, fot. Baranowski/AKPA

Sebastian Fabijański na imprezie branżowej.

Sebastian Fabijański, fot. Niemiec/AKPA

Poważny Sebastian Fabijański pozuje w garniturze na ściance.

Sebastian Fabijański , fot. Podlewski/AKPA