Ostatnio Selena Gomez (27 l.) znów znajduje się na pierwszych stronach portali plotkarskich. Wokalistka wydała nowy singiel, w którym wyraźnie nawiązała do swojego związku z Justinem Bieberem (25 l.). Gwiazda nie przejmuje się tym, że na jej byłego chłopaka i jego żonę wylała się fala hejtu. Była widziana na mieście z przyjaciółmi i była w świetnym nastroju.

DRAMA ALERT! Hailey Baldwin udostępniła piosenkę „I’ll Kill You” w odpowiedzi na nowy singiel Seleny Gomez

Selena Gomez imprezuje z przyjaciółmi

Selena ma co świętować – jej singiel „Lose You To Love Me” zdobył ogromną popularność. Fani nie mają wątpliwości, że piosenka jest o Justinie. Fragment po dwóch miesiącach zastąpiłeś nas, jakby to było proste, idealnie pasuje do tego, co przeżyła. Bieber już kilka tygodni po rozstaniu z Sel, spotykał się z Hailey Baldwin, której bardzo szybko się oświadczył.

Justinowi dostało się za to – pod jego zdjęciami na Instagramie internauci zostawili mnóstwo komentarzy, w których straszą go karmą. Sugerują również, że ślub z Hailey został zorganizowany tylko po to, aby dopiec Selenie. 

Gomez apelowała do swoich fanów, aby przestali się tak zachowywać.

Jestem bardzo wdzięczna za pozytywny odbiór utworu. Jednak nigdy nie będę wspierać kobiet, które niszczą inne kobiety. Więc proszę bądźcie uprzejmi dla wszystkich, nie lubię patrzeć, jak ludzie okazują brak szacunku lub są niegrzeczni wobec innych. Nie róbcie tego – powiedziała.

O co chodzi Selenie Gomez? Wrzuciła zdjęcie tak jak Justin Bieber i napisała dziwny komentarz

Piosenkarka jest jednak w doskonałym nastroju. W miniony wieczór imprezowała na mieście z przyjaciółmi. Wieczór zaczęli w restauracji. Miała na sobie bluzkę w paski, dopasowane spodnie i botki na obcasie.

Selena w końcu odżyła po rozstaniu?

ZOBACZ TAKŻE:

Selena Gomez BEZ BIUSTONOSZA, w samym żakiecie idzie na spotkanie biznesowe (ZDJĘCIA)

Selena Gomez pokazuje długie nogi dwa dni po ślubie ex chłopaka. Piosenkarka jeszcze nie pogodziła się z rozstaniem?

Selena Gomez poszła do chłopaka z siatką pełną zakupów – co w niej było? (ZDJĘCIA)

Selena Gomez

Selena Gomez imprezuje z przyjaciółmi fot. Forum/x17

Selena Gomez

Selena Gomez imprezuje z przyjaciółmi fot. Forum/x17

Selena Gomez

Selena Gomez imprezuje z przyjaciółmi fot. Forum/x17