Selena Gomez (27 l.) ma za sobą naprawdę ciężki okres. Podczas gdy ex wokalistki, Justin Bieber pobrał się po raz drugi z Hailey Baldwin w wielkim stylu, Selena Gomez miała własne, ważne wydarzenie: premierę swojej serii na platformie Netflix „Nieudokumentowane życie”. Gomez jako producent wykonawczy dokumentu wyglądała DRAPIEŻNIE w czarnej skórzanej spódnicy!

Selena Gomez już tak nie wygląda. Artystka nie przestaje eksperymentować z wizerunkiem

Selena Gomez nie ma czasu na cierpienie po ex. Piosenkarka stawia na karierę

Ślub Justina Biebera i Hailey Baldwin nie był jedynym wielkim wydarzeniem, które miało rozpocząć sezon jesienny! Dwa dni po tym, jak małżonkowie wypowiedzieli sakramentalne „Tak” przed obliczem Boga i rodziny w Południowej KarolinieSelena Gomez, była gwiazdą wieczoru podczas premiery serii na Netflixie, którą wyprodukowała w „Living Undocumented”. Uwielbiana piosenkarka i aktorka wyglądały jak GIRL BOSS w całkowicie czarnym stroju, składającym się ze skórzanej spódnicy i blezera. Całość Gomez uzupełniła spiczastymi czółenkami – wyglądała jak drapieżna i seksowna szefowa.

Gomez w roli producenta wykonawczego promuje dokument na Netflixie

Selena podzieliła się zdjęciami z pamiętnej nocy na Instagramie następnego dnia po oficjalnej premierze, która miała miejsce 2 października. Możemy podziwiać piosenkarkę siedzącą na fotelu reżysera czy pozującą z uczestnikami dokumentu. Opublikowane zdjęcia ukazywały niektóre z rodzin, będących bohaterami najnowszej serii na Netflixie, poświęconej ośmiu rodzinom, które cierpią z powodu grożącej deportacji w Stanach Zjednoczonych. 

To jest ogromny zaszczyt móc udostępnić ten projekt osobom z mojej rodziny i przyjaciołom podczas zeszłej nocy i zapoznać ich z niesamowitymi, odważnymi ludźmi, którzy dzielą się swoimi historiami w dokumencie. Jestem wdzięczna za udział w rozpowszechnianiu tego projektu na świecie – podpisała zdjęcie Gomez. 

Piosenkarka stawia na rozwój i karierę, podczas gdy jej były Justin wyszedł po raz drugi za mąż. Tym razem Bieber zdecydował się na ślub kościelny. Selena nie uczestniczyła w zaślubinach – ona i Justin rozstali się na dobre w marcu 2018 r.

Jak myślicie, kiedy Selena poinformuje fanów, że jest w nowym związku?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Selena Gomez: Byłam trochę kujonem. Opowiedziała o szkolnych problemach

Selena Gomez w curly bob. Pokazała swoje naturalne loki

Selena Gomez PIĘKNIE wygląda w tym makijażu i fryzurze (ZDJĘCIA)

Selena Gomez

Piosenkarka i aktorka Selena Gomez wypoczywa na wakacjach w Meksyku. Fot.Forum/Backgrid USA

Selena Gomez wypoczywa na wakacjach w Meksyku. Fot. Forum/Backgrid USA

Selena Gomez

Selena Gomez z przyjaciółkami bawi się na koncercie muzyki country. Fot.Forum

Selena Gomez

Elegancka Selena Gomez w świetnym humorze opuszcza dom przyjaciela. Fot.Forum/Backgrid USA

Selena Gomez

Selena Gomez na spacerze z ukochanym psem i przyjaciółmi. Gomez postanowiła skorzystać z pięknej pogody. Fot.Forum/Backgrid USA

Selena Gomez

Selena Gomez na spacerze z ukochanym psem i przyjaciółmi. Gomez postanowiła skorzystać z pięknej pogody. Fot.Forum/Backgrid USA