Selena Gomez, znana i lubiana przez fanów na całym świecie, zawsze potrafiła wprawić media w emocje. Tym razem to jednak niekolejna miłosna sensacja, lecz jej nowa piosenka „Single Soon” wzbudziła wiele kontrowersji i spekulacji. Gwiazda postanowiła jednak rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedziała na plotki.

Selena Gomez zaprzecza plotkom

W zeszły piątek premierę miał singiel „Single Soon” w wykonaniu Seleny Gomez. Nic dziwnego, że fani natychmiast zaczęli się zastanawiać, który z byłych partnerów artystki mógł być inspiracją dla tego utworu. Jednak Selena postanowiła wprost zaprzeczyć spekulacjom i ostro odpowiedziała na plotki, jakoby piosenka była o jej byłym chłopaku, The Weeknd.

Selena skomentowała sytuację na swoim profilu na Instagramie, pisząc: „To absolutnie nieprawda”.

Post ten pojawił się w odpowiedzi na komentarze sugerujące, że The Weeknd mógł być inspiracją dla „Single Soon”.

Ociekająca seksem Selena Gomez znów odważnie na Instagramie

Choć nazwa piosenki mogłaby wskazywać na związek z nazwiskiem byłego partnera, to sama artystka podkreśliła, że nie ma tu miejsca na spekulacje.

Tekst piosenki nie pozostawia jednak wątpliwości, że Selena Gomez śpiewa o zakończeniu związku, a w jednym z fragmentów wymienia nawet „weekend”. Przypomnijmy, że Gomez i The Weeknd, czyli Abel Tesfaye, byli parą przez 10 miesięcy w 2017 roku. Jednak ich rozstanie nie było głośne ani kontrowersyjne, a Abel skoncentrował się na swojej karierze muzycznej.

Selena Gomez przez kilka dni świętowała swoje 31 urodziny. Z klubu wychodziła boso

The Weeknd po rozstaniu z Seleną był łączony z takimi osobami jak Angelina Jolie, DJ Chantel Jeffries i influencerka Simi Khadra. Tymczasem Selena Gomez, która jest obecnie singielką, była w przeszłości głównie znana ze swojego burzliwego związku z Justinem Bieberem.

Selena Gomez szokuje odważnymi zdjęciami na Instagramie

Artystka zawsze była otwarta na swoje związki, ale również potrafiła zachować prywatność w tej kwestii. Choć pojawiały się plotki na temat jej romansów, to sama Gomez nie zawsze komentowała swoje życie osobiste publicznie. Niezależnie od tego, o kim dokładnie jest „Single Soon”, jedno jest pewne – Selena Gomez nadal potrafi wprawić świat w emocje swoją muzyką i życiem osobistym. Jej fanów z pewnością czeka wiele niespodzianek w przyszłości.

Forum

Forum

Forum