Adam Zdrójkowski kolejnym prowadzącym The Voice of Poland 10!

Młody aktor może pochwalić się kolejnym zawodowym sukcesem – Adam Zdrójkowski będzie współprowadził dziesiątą, jubileuszową edycję „The Voice of Poland”.

Wszystko wskazuje na to, że ludzie w końcu zaczęli we mnie widzieć dorosłego a nie dziecko, skoro dostałem możliwość współprowadzenia jubileuszowej edycji The Voice of Poland. Mega się cieszę z tego powodu, choć wymagania są bardzo wysokie. Na szczęście mogę liczyć na mojego serialowego brata z Rodzinka.pl, którego gra Maciej Musiał. Nie dość, że zna The Voice jak własną kieszeń, to w dodatku będę miał z kogo żartować, jak to się dzieje w serialu – śmieje się Adam Zdrójkowski.

Nie można też zapomnieć o Tomku Kammelu – mam nadzieję, że zdradzi mi kilka tajników pracy prezentera, które pomogą mi stanąć na wysokości zadania – dodaje młody aktor, który pojawi się w roli współprowadzącego w drugim etapie programu – Bitwach.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska w The Voice of Poland

Co ciekawe, w jubileuszowej edycji muzycznego show TVP2, zobaczymy także ukochaną aktora – Wiktorię Gąsiewską, z którą Adam, kilka miesięcy temu, wygrał pierwszą edycję tanecznego show Dance, Dance, Dance.

Wiktoria i Adam przemierzą setki kilometrów, żeby wręczyć zaproszenia do udziału w dziesiątej edycji show utalentowanym wokalistom z całej Polski. Aktora zobaczymy także w odcinkach na żywo jubileuszowej edycji muzycznego show.

14.03.2019 SZELIGI UL.SZELIGOWSKA 48 STUDIA TRANSCOLOR – REALIZACJA PROGRAMU DANCE DANCE DANCE –
N/Z ADAM ZDROJKOWSKI , WIKTORIA GASIEWSKA

12.04.2019 SZELIGI UL.SZELIGOWSKA 48 STUDIA TRANSCOLOR – REALIZACJA PROGRAMU DANCE DANCE DANCE – ODCINEK FINALOWY
N/Z WIKTORIA GASIEWSKA I ADAM ZDROJKOWSKI ZE STATUETKA

20.08.2019 WARSZAWA WAWER WAL MIEDZESZYNSKI 384 STUDIO ATM – REALIZACJA PROGRAMU VOICE OF POLAND – EDYCJA X – BITWA
N/Z ANDRZEJ ZDROJKOWSKI – KOMENTATOR

20.08.2019 WARSZAWA WAWER WAL MIEDZESZYNSKI 384 STUDIO ATM – REALIZACJA PROGRAMU VOICE OF POLAND – EDYCJA X – BITWA
N/Z MACIEJ MUSIAL , TOMASZ KAMMEL , ANDRZEJ ZDROJKOWSKI – KOMENTATORZY