Fani na całym świecie na to czekali! Shannen Doherty (52 l.) właśnie podzieliła się pozytywnymi wieściami na temat nowotworu, który niestety rozprzestrzenił się na jej kości.

Shannen Doherty atakuje koleżanki po fachu, „Mam tego dość”

Gwiazd „Beverly Hills 90210”, pojawiła się w show „Let’s Be Informative… with Dr. Mirhadi”, podcaście prowadzonym przez jej radiologa, aby omówić diagnozę raka piersi w stadium 4., leczenie go i radzenie sobie z nim. Podczas rozmowy Doherty wyjawiła, że przyjmuje nowy wlew przeciwnowotworowy, którego nazwy nie chce jeszcze podawać.

Po czterech zabiegach tak naprawdę nie widzieliśmy różnicy. Wszyscy mówili, żeby przestać […] Po szóstym lub siódmym zabiegu naprawdę zaobserwowaliśmy, jak przełamuje barierę krew-mózg. Teraz czekam aż mój mózg zainterweniuje. Czy nazywam to cudem? Tak. Dla mnie jest to obecnie cud, że zaryzykowałam i powiedziałam: „Idźmy dalej”.

Shannen Doherty i pozytywne informacje!

Na tym Shannen Doherty nie kończy pozytywnego nastawienia. Wyjaśniła, że pozytywne nastawienie i odzyskanie nadziei po rozprzestrzenieniu się raka miało pozytywny wpływ na jej walkę o zwycięstwo z tą podłą chorobą.

Shannen Doherty wygląda świetnie i mówi „nie chcę umierać”

Każdy dzień jest darem, a pracujemy nad tak wieloma nowymi rzeczami, że myślę, że zawsze jest nadzieja […] Myślę, że to bardzo ważne. Słuchaj, mogę umrzeć dzisiaj, mogę umrzeć za 20 lat, nie wiem. Mogę umrzeć, wychodząc z domu, bo spadnie na mnie drzewo lub uderzy we mnie autobus, cokolwiek. Albo umrę na raka. Ale wszystko, co mogę zrobić, to żyć każdego dnia w możliwie najbardziej pozytywny sposób, z nadzieją, wyznała Shannen Doherty.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

Shannen Doherty ma 4. stadium raka piersi

Shannen Doherty ma 4. stadium raka piersi fot. Backgrid USA / Forum