Shannen Doherty (52 l.), aktorka najbardziej znana z ról w hitowych serialach z lat 90. „Beverly Hills 90210”, a następnie „Czarodziejki” została gwiazdą najnowszej okładki magazynu „People”. Gwiazda w szczerym wywiadzie opowiada na temat raka piersi w stadium 4, który rozprzestrzenił się niestety na kości.

Shannen Doherty na chwilę przed operacją mózgu

Aktorka wyznała, że bardziej niż kiedykolwiek jest zdeterminowana, aby iść do przodu. Mimo okrutnej diagnozy Shannen Doherty stara się, jak może, by utrzymać optymizm.

Nie skończyłam z życiem. Nie skończyłam z kochaniem. Nie skończyłam z tworzeniem. Nie skończyłam z nadzieją, że zmienię wszystko na lepsze […] Po prostu nie skończyłam, jeszcze nie skończyłam.

Shannen Doherty od 8 lat walczy z rakiem

8-letnia podróż Shannen Doherty z walką o zdrowie, skłoniła ją do refleksji nad swoim życiem. Dlatego też aktorka startuje z podcastem „Let’s Be Clear with Shannen Doherty”, którego premiera odbędzie się 6 grudnia. Będzie mówić w nim o swojej karierze, związkach, branży, zdrowiu i życiu z rakiem.

Shannen Doherty atakuje koleżanki po fachu

Po diagnozie raka piersi w 2015 roku przeszła mastektomię oraz chemioterapię i radioterapię. W kwietniu 2017 roku Doherty pochwaliła się na Instagramie, że jest w remisji. Jednak w 2019 roku rak powrócił, a rok później ogłosiła diagnozę raka z przerzutami w stadium 4.