Świat właśnie obiegła informacja, że w wieku zaledwie 56 lat odeszła Sinéad O’Connor, „Z wielkim smutkiem ogłaszamy odejście naszej ukochanej Sinéad, potwierdziła rodzina legendarnej piosenkarki w oświadczeniu dla RTÉ.

Sinead O’Connor obwinia SZPITAL za śmierci syna

Według The Irish Times, Sinéad O’Connor zmarła w środę, jednak nie zostały podane żadne szczegóły jej śmierci. Irlandzka gwiazda pozostawiła po sobie troje dzieci. Artystka odeszła zaledwie 5 miesięcy po śmierci swojego 17-letniego syna, Shane’a. Shane popełnił samobójstwo.

Chcielibyśmy z całym szacunkiem ogłosić, że z powodu nieprzerwanego żalu po tragicznej stracie jej ukochanego syna Shane’a na początku tego roku, Sinead O’Connor nie będzie występować na żywo w 2022 roku, brzmiało ogłoszenie sprzed kilku miesięcy.

Sinéad O’Connor nie żyje

Zdobywczyni nagrody Grammy przez lata zmagała się z problemami ze zdrowiem psychicznym, pozostawiając fanów zaniepokojonych, gdy w 2015 roku w tajemniczy sposób opublikowała post o przedawkowaniu, a rok później na jakiś czas zaginęła.

Sinead O’Connor trafiła do szpitala po „tweetach o samobójstwie”

W czerwcu 2016 roku zaprzeczyła „fałszywym i złośliwym plotkom”, jakoby próbowała popełnić samobójstwo, pisząc, że jest „zbyt cholernie szczęśliwa”, by podjąć taką decyzję. 

Sinead O’Connor Fot. Forum

Sinead O'Connor

Sinead O’Connor Fot.  iphotos298447.jpg) [Photo via Newscom]