Andre Braugher był amerykańskim aktorem, najbardziej znanym z ról detektywa Franka Pembletona w serialu “Wydział zabójstw Baltimore” oraz kapitana Raymonda Holta w serialu komediowym “Brooklyn 9-9”, za którego pokochali go widzowie na całym świecie, a jego kreacja stała się jednym z najjaśniejszych punktów serialu. Za swoją pracę telewizyjną Braugher otrzymał dwie nagrody Emmy z jedenastu nominacji, a także dwie nominacje do Złotego Globu.

Nie żyje Elżbieta Sommer. Legenda polskiej telewizji, znana jako „pani Chmurka”

Nie żyje Andre Braugher znany z serialu „Brooklyn 9-9”

Niespodziewanie media obiegła informacja o śmierci Braughera. Tragiczną wiadomość potwierdziła przedstawicielka aktora, Jennifer Allen w rozmowie z portalem Variety. Andre zmarł w poniedziałek 11 grudnia w wieku 61 lat po krótkiej chorobie. Nie podano bezpośredniej przyczyny śmierci.

Kapitana Holta pożegnali twórcy serialu „Brooklyn 9-9” oraz aktorzy z planu, w tym Terry Crews, który napisał:

Nie mogę uwierzyć, że tak wcześnie odszedłeś. Jestem zaszczycony tym, że mogłem cię poznać, śmiać się z Tobą, pracować i spędzić razem 8 wspaniałych lat, obserwując Twój niezastąpiony talent. To boli. Opuściłeś nas zbyt wcześnie. Nauczyłeś mnie tak wiele. Zawsze będę wdzięczny za to, że mogłem Cię poznać. Dziękuję za Twoją mądrość, rady, życzliwość i przyjaźń. Najszczersze kondolencje dla żony i rodziny w tym trudnym czasie. Pokazałeś mi jak wygląda dobrze przeżyte życie. Spoczywaj w pokoju Andre. Kocham Cię człowieku.

Nie żyje kolejna osoba związana z serialem „Euforia”! Fani załamani